VOLVO TRUCKS: NOWY PUNKT DEALERSKI W OSTROŁĘCE

Vol 1_4B4144

Volvo Group Trucks inauguruje działalność nowego punktu serwisu i sprzedaży. W Ostrołęce uroczyście przecięto symboliczną wstęgę ogłaszając oficjalne otwarcie kolejnego punktu serwisu i sprzedaży Grupy.

Nowy punkt powstał w celu zapewnienia im łatwego i szybkiego dostępu do szerokiej oferty produktów i usług Volvo. W oficjalnej inauguracji działalności obiektu, oprócz przedstawicieli Volvo uczestniczyli licznie zgromadzeni goście.


Zobacz także:
UŻYTKOWE


– Jest to już 32 autoryzowany punkt serwisowy Volvo Trucks w Polsce. Otwierając kolejne obiekty, podążamy za potrzebami naszych klientów, aby ułatwić Państwu dostęp do szerokiej gamy produktów i usług Volvo, a tym samym usprawnić obsługę serwisową pojazdów ciężarowych i poprzez te działania maksymalizować ich dyspozycyjność dla Państwa biznesu – powiedziała podczas inauguracji Małgorzata Kulis, Dyrektor Zarządzający Volvo Group Trucks Poland.

– Nowy punkt wpisuje się w strategię Volvo Group Trucks dotyczącą rozwoju sieci dealersko-serwisowej w ramach Rynku Europy Centralno-Wschodniej, poprzez swoje korzystne położenie na istotnym europejskim szlaku komunikacyjnym, łączącym północno – wschodnią Europę z kierunkami zachodnim i południowym – powiedział Piotr Szarek, Dyrektor Ds. Obsługi Posprzedażnej Rynku Europy Centralno-Wschodniej Volvo Group Trucks.

Vol 2_4B4150

W Polsce działa obecnie 12 punktów w pełni zarządzanych przez Volvo oraz 20 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo, co łącznie daje liczbę 32 punktów serwisowych samochodów ciężarowych i autobusów Volvo. W Ostrołęce znajduje się również jeden z 23 punktów sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, jakie w chwili obecnej funkcjonują na terenie Polski.

Jest to też punkt Volvo Group Truck Center, czyli serwis obsługujący samochody ciężarowe obu marek wchodzących w skład Volvo Group Trucks: Volvo i Renault.

Serwis Volvo Group Truck Center w Ostrołęce zajmuje powierzchnię 720 m2, na które składają się dwa przejazdowe stanowiska naprawcze, część biurowa oraz magazynowa. Serwis zatrudnia 8 osób i świadczy pełną gamę usług serwisowych.

Dane teleadresowe nowego punktu:
Ostrołęka, ul. Ostrowska 11 J
Godziny otwarcia: pon. – pt. 8.00 – 19.00, sobota 7.00 – 15.00.