VOLVO: WARTO SKONTROLOWAĆ KLIMATYZACJĘ

Volvo zaprasza swoich klientów na rutynową kontrolę klimatyzacji. Do końca maja br. właściciele Volvo odwiedzający jeden z autoryzowanych serwisów mogą dokonać testu sprawności klimatyzacji swojego auta lub umówić się na kontrolę systemu klimatyzacji.

Volvo przygotowało dla swoich klientów ofertę, dzięki której przegląd klimatyzacji kosztuje 149 złotych brutto. Cena obejmuje przegląd klimatyzacji, odgrzybianie oraz uzupełnienie czynnika. Dodatkowo, jeżeli wykryta zostanie usterka klimatyzacji, Volvo udzieli rabatu – aż 30 proc. na części i 50 proc. na naprawę.

– Wnętrze samochodów Volvo, to miejsce, w którym dzięki designowi i funkcjonalności zawsze jest wygodnie i bezpieczne. Jednak żeby kierowca, jak i pasażerowie, mogli w pełni korzystać z komfortu podróżowania swoim Volvo, ważna jest jakość powietrza, która wypełnia wnętrze auta. Z myślą o nadchodzącym okresie letnim przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjną cenowo ofertę na serwis klimatyzacji. Wierzymy, że propozycja ta zachęci troskliwych kierowców do zadbania o dobre samopoczucie wewnątrz auta – mówi Marek Szymański, dyrektor ds. Technicznych i Obsługi Klienta w Volvo Auto Polska.

Sprzęt, z którego korzystają technicy Volvo, pozwala na przeprowadzenie sprawnego testu efektywności klimatyzacji oraz na szybką lokalizację ewentualnych niesprawności a także ich naprawę. Oczyszczanie systemu klimatyzacji odbywa się za pomocą Aircomatic II, który eliminuje zapach stęchlizny spowodowany rozwojem mikroorganizmów. Jednocześnie ultradźwiękowa technika odparowywania zapewnia szybkie i łatwe czyszczenie oraz dezynfekcję.

Autoryzowane Serwisy Volvo, jako jedyne, dysponują systemem VIDA, dzięki któremu aktualizowane jest oprogramowanie w samochodach Volvo. Podczas tego działania zoptymalizowany zostaje także system sterowania klimatyzacją. W efekcie poprawiona zostaje regulacja temperatury i nadmuchu powietrza, które będą działać niezawodnie, niezależnie od warunków pogodowych panujących na zewnątrz samochodu.

Oferta dla klientów Volvo na serwis klimatyzacji potrwa do końca maja 2012. Więcej informacji o ofercie: www.volvocars.com/pl.