WLK: ZAPROSZENIE NA TOR KART1 DO SIEDLEC

Zapraszamy na Puchar Warszawskiej Ligi Kartingowej, który odbędzie się 21 lipca o godzinie 11.00 na torze Kart1 w Siedlcach. Jest to doskonała okazja, aby podczas wakacji wyjechać poza miasto i w miłej atmosferze spędzić sobotni dzień.

Zawody będą składały się z 10 minutowych kwalifikacji, 15 minutowego wyścigu półfinałowego oraz 15 minutowego wyścigu finałowego. Wszyscy zawodnicy bez względu na osiągane wyniki spędza w gokarcie 40 minut! Wszystkie wyścigi będą przebiegały pod nadzorem profesjonalnego sędziego z licencją kartingową. Oprócz klasyfikacji generalnej będą prowadzone dwie klasyfikacje wagowe: “light” i “heavy”. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe nagrody, a dla 3 najlepszych zawodników w klasyfikacji generalnej, light oraz heavy – nagrody rzeczowe. Przez całą imprezę dla zawodników będzie przygotowany grill.

Aby wziąć udział w Pucharze WLK należy wysłać maila na adres biuro@warszawskaligakartingowa.pl w tytule wpisując: „Puchar WLK”, a w treści „Imię, nazwisko, wagę”. Termin zapisów oraz wpłat mija 20 lipca o godzinie 11.00, bądź w przypadku wyczerpania miejsc.

Dla zawodników z Warszawy zorganizujemy zbiórkę o godzinie 8.30 na której przydzielimy zawodników do poszczególnych samochodów. Oczywiście istnieje możliwość pojechania na tor na własną rękę. Szczegóły zbiórki zostaną przekazane wszystkim zawodnikom mailowo.

Regulamin zawodów znajduje się pod adresem www.wlkart.pl/regulaminpwlk.pdf.

Redakcja NewsAuto.pl jest jednym z patronów medialnych Warszawskiej Ligi Kartingowej – na naszych łamach będziemy na bieżąco informowali o przebiegu rywalizacji.

Fot.: WLK