WOŚP 2013: UDANA MOTO ORKIESTRA W WARSZAWIE

WOSP 1_03

Jak co roku Automobilklub Polski zorganizował Moto Orkiestrę, w ramach 21. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej dla seniorów.

Podczas pikniku oraz aukcji internetowych wolontariuszom udało się zebrać łącznie ponad 34 000 złotych. W akcji charytatywnej wzięły udział również dziewczyny z zespołu rajdowego – Wilk & Żuk Rally Team, czyli Magdalena Wilk i Jolanta Żuk.


Zobacz także:
WOŚP – MOTO ORKIESTRA


Jak co roku w styczniu – znów wspólnie zagrały silniki motocykli oraz samochodów. Specjalnie na tą okazję firma Extreme-Events, udostępniła dziewczynom Citroena C2 którym startowały podczas 50. Rajdu Barbórka, oraz Audi Quattro. Oba samochody brały udział w licytacjach które były przeprowadzane bezpośrednio podczas wydarzenia. Dodatkowo do każdego przejazdu były dodawane upominki od zaprzyjaźnionych firm m.in. pamiątkowe koszulki zaprojektowane i wyprodukowane przez Print-Point24h.pl, vouchery na zabiegi dla Pań i Panów od Arte of Beauty, podwójne zaproszenia na mecz futbolu amerykańskiego przekazane przez drużynę Warsaw Eagles oraz niespodzianki. Dodatkowo osoby które wylicytowały przejazd z Magdą mogły liczyć na pamiątkowe zdjęcia wykonane przez Janka Zagrodzkiego.

WOSP 2_05


Magdalena Wilk
(kierowca): Śnieg to chyba coś o czym marzył każdy z Nas, dzięki temu można było poszaleć trochę bokiem. Zastanawiam się kto wczoraj miał większą radość z przejażdżek, ja czy Ci którzy licytowali, bo warunki w tym roku były wyśmienite. Z mojej strony ogromne podziękowania dla Marcina Lewandowskiego i Extreme-events.com.pl za podstawienie nam oprócz barbórkowego przednionapędowego Citroena również Audi Quattro, które na tak luźnej nawierzchni dawało mega dużo frajdy. Reasumując – dzień udany, licytujący bardzo hojni (z tego miejsca wszystkich gorąco pozdrawiam) i mimo ‘lekkiego’ mrozu pozostali z całym rajdowym majdanem do samego końca. Wielkie dzięki i do zobaczenia za rok!

Jolanta Żuk (pilot): Impreza mega udana, pogoda idealna na zimowe szaleństwa na śniegu. Wielkie dzięki dla wszystkich którzy przyszli zagrać razem z Nami oraz dla firm RallyKing, Print-Point24h.pl, Arte of Beauty, Warsaw Eagles, Red Beetle – Media & More oraz Jankowi Zagrodzkiemu, za wszelką pomoc, ogromne serca i uatrakcyjnienie licytowanych przejazdów upominkami.

Więcej info o imprezie: www.motoorkiestra.pl.

WOSP 3_07

Fot.: RedBeetleMedia