WOŚP: GENERALI – AUKCJA AUTA ADAMA MAŁYSZA

Grupa Generali we współpracy z RMF Caroline Team organizują aukcję najszybszego off roadowego samochodu w Polsce. Dzięki wsparciu Generali dochód zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym samochodem Adam Małysz przygotowywał się do startu w tegorocznym Rajdzie Dakar oraz we wrześniu 2011 r. ustanowił rekord prędkości Polski off-road (180 km/h).

Na specjalnie przygotowaną aukcję przekazany został samochód marki Porsche Cayenne w rajdowej specyfikacji T2.

– Jako długoletni partner Adama Małysza z dumą przekazujemy samochód, na którym Adam rozpoczął swoją nową sportową przygodę. Mam nadzieję, że samochód, którym trenował nasz mistrz oraz ustanowił rekord prędkości off-road znajdzie hojnych nabywców i tym samym istotnie wesprze Orkiestrę. Cieszymy się, że w roku jubileuszu 180-lecia działania Generali możemy dołożyć swoją cegiełkę do również jubileuszowej akcji pomocowej realizowanej przez Jurka Owsiaka – powiedział Artur Olech, Prezes Zarządu Grupy Generali.

– To niesamowite auto i niezmiernie cieszę się, że partnerzy Adama Małysza przekazują je nam na licytację. Jak zwykle liczymy na Wasze dobre serca oraz szczodrość i zapraszam do licytacji… – powiedział Jerzy Owsiak z WOŚP.

– Bardzo się cieszę i jestem dumny z tego, że samochód naszego RMF Caroline Team dzięki zaangażowaniu mojego wieloletniego Partnera – firmy Generali może być przekazany na aukcję, z której dochód zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na tym samochodzie zdobywałem pierwsze rajdowe szlify i bardzo pomógł mi przygotować się do startu w tegorocznym rajdzie Dakar – przekazał w czasie rozmowy telefonicznej Adam Małysz.

Auto Adama Małysza można licytować w ramach aukcji specjalnych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w serwisie Allegro.