WOŚP: MAGDA I JOLA GRAJĄ W MOTO ORKIESTRZE

Już po raz 20. w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podczas tego wydarzenia nie może zabraknąć kobiecego akcentu czyli zespołu rajdowego Wilk&Żuk Rally Team – Magdy Wilk i Joli Żuk, które zagrają podczas Warszawskiej MotoOrkiestry.

Impreza odbędzie się na terenie autodromu Automobilklubu Polski, przy ul. Powstańców Śląskich 127 (na Bemowie).

Specjalnie na tą okazję firma Storm Factory – www.wynajemrajdowek.pl, udostępnia wspaniałe auta, historycznego Volkswagena Golfa GTi, oraz BMW 318 IS. Za kierownicą różowej pantery o mocy 112 KM, zasiądzie Magda Wilk, natomiast za sterami „Buni”, Mistrz klasy RWD – Marcin Opałka, który w sezonie 2011 startował wraz z żoną Małgosią. Podczas WOŚP, jej miejsce tak samo jak miejsce Joli Żuk, zostanie przekazane na licytacje, które będą przeprowadzane bezpośrednio podczas wydarzenia.

Magda Wilk (kierowca): Bardzo się cieszę, że zatrąbimy z pompą dla WOŚP. W tym roku cel jest szczególnie nam bliski, ponieważ same jesteśmy kobietami, a w przyszłości najprawdopodobniej zostaniemy matkami, dlatego tym bardziej chcemy włączyć się do akcji. Serdecznie dziękujemy wynajemrajdowek.pl, za udostępnienie auta, mam nadzieję, że różowa pantera, czyli Golf GTi zdobędzie serca i otworzy portfele, bo liczy się każda złotówka.

Jola Żuk (pilotka): Magda jest wspaniałym kierowcą, dla mnie jazda z nią to zawsze ogromna przyjemność, więc odstępuję fotel tym, którzy wesprą WOŚP. Przed naszym startem w Rajdzie Barbórka, motocaina.pl, ogłosiła konkurs na zdjęcie naszej skromnej załogi, jestem bardzo dumna z decyzji zwycięzców o przekazaniu nagród na MotoOrkiestrę, wielkie dzięki dla – Tomka Borko, oraz Adama Sowińskiego. Dodatkowo do tych nagród, dodajemy nasze koszulki – Wilk&Żuk Rally Team, z autografami. Dziękujemy serdecznie również zaprzyjaźnionym firmom za akompaniament: Storm Factory, Impervius, Print-Point24h.pl, Motocaina.pl. Zapraszam do wspólnej zabawy i gorąco zachęcam do licytacji, oprócz wymienionych atrakcji, będą też niespodzianki, a więc warto być z nami w niedzielę podczas Warszawskiej MotoOrkiestry.

Więcej informacji na stronie: www.motoorkiestra.pl