WYŚCIGI: MARCIN BEŁTOWSKI LIDEREM W GÓRACH

beltowski_8

W miejscowości Jahodna na Słowacji odbyła się kolejna, podwójna runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. W wyścigu wystartował reprezentant Bełtowski Motorsport – Marcin Bełtowski. Tradycyjnie w Subaru Impreza.

Występ zakończył znakomitym drugim miejscem w klasyfikacji generalnej GSMP w obu wyścigach! Po czterech rundach Marcin jest liderem klasyfikacji generalnej mistrzostw w górach.


Zobacz także:
SPORT


Marcin Bełtowski: Jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim gratuluję Tomkowi Nagórskiemu zwycięstwa, a także dziękuję Rafałowi Grzesińskiemu za wspaniałą walkę. Ten wyścig zapamiętam na długo! Perfekcyjnie przygotowane auto – za co bardzo dziękuję mechanikom, oraz emocje do samego końca! Różnica na mecie między mną, a Rafałem była minimalna, jestem szczęśliwy, że udało mi się z tego pojedynku wyjść obronną ręką. Trasa w Jahodnej nie należy do najłatwiejszych, więc to ważne, że pogoda wytrzymała, i nie było dodatkowych nerwów związanych z oponami. Mnóstwo kibiców oraz dużo polskich flag przy trasie stworzyły naprawdę znakomity klimat do ścigania. Po czterech rundach GSMP jestem liderem klasyfikacji, ale konkurencja jest bardzo silna, i wystarczy niewielki błąd, aby spaść poza podium. Dlatego – choć wynik cieszy – nie świętujemy, ale koncentrujemy się na kolejnych startach. Kalendarz w tym roku jest dość napięty, stąd nie ma czasu na odpoczynek. Dziękuję sponsorom, którymi są: „Bełtowski” – autoryzowany dealer Audi, Volkswagen, Motion Outsourcing. Partnerem technicznym zespołu jest angielski producent wyczynowych olejów silnikowych i przekładniowych: Millers Oils. Zapraszam na stronę beltowski.pl/motorsport.