WYSTAWA MOTOCYKLI I SKUTERÓW W WARSZAWIE

W Centrum Targowo – Kongresowym MT Polska w Warszawie już po raz czwarty zorganizowana zostanie Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów. Miłośnicy jednośladów na miejscu będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą firm z branży motocyklowej, importerów skuterów, quadów czy akcesoriów motocyklowych.

Ponadto podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną liczne nowości motocyklowe, w tym różnorodne modele jednośladów znanych marek debiutujące w sezonie 2012. Na uczestników czekać będą też atrakcyjne występy na scenie, jak pokaz capoeiry oraz akrobatyka na szarfie.

– Już od pierwszej edycji mamy przyjemność gościć w naszym centrum imprezę, którą jest największą w Polsce wystawą motocykli i skuterów. Miłośnicy takich pojazdów również w tym roku będą mieć okazję, by na trzy dni przenieść się do fascynującego świata motoryzacji w Centrum MT Polska i z bliska przyjrzeć się najnowszym modelom różnorodnych maszyn. Nasze centrum doskonale sprawdza się w przypadku tego typu ekspozycji. Dysponujemy bowiem ogromną przestrzenią wystawienniczą, która umożliwia pełną swobodę aranżacji i odpowiednią prezentację takich eksponatów, jak motocykle, quady czy skutery – mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

Na fanów motoryzacji podczas IV Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów czekać będą najnowsze modele maszyn na sezon 2012, w tym nowe maksi skutery BMW C 600 i C 650 GT, nowa odsłona Yamaha T-Max, skutera Xenter z jednostką napędową o pojemności 155 cm3. Z kolei wielbiciele Hondy będą mogli zobaczyć m.in. najnowszy model CBR1000RR Fireblade, Crosstourer, który bazuje na unikalnej konstrukcji silnika o układzie V4. Przez trzy dni wystawy zaprezentowany zostanie pełen przekrój ofert rynku motocyklowego.

IV Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów odbędzie się w dniach 2-4 marca 2012r. w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest firma Motoroni. Będzie otwarta dla pozostałych zwiedzających w piątek w godzinach 12.00 – 20.00 oraz w sobotę i niedzielę (3 i 4 marca) od 10.00 do 18.00. Bilety normalne w cenie 25 zł i bilety ulgowe dla dzieci do lat 10 w cenie 15 zł do nabycia będą w kasach targowych na terenie MT Polska. Bilety są ważne na jeden dzień.

Fot.: www.wystawa-motocykli.pl