ZAP SZNAJDER BATTERIEN NA TARGACH EQUIP AUTO

Ponad 100 tysięcy osób zwiedziło tegoroczną ekspozycję Targów EQUIP AUTO zorganizowanych w Paryżu. Uczestniczyło wnich 1800 wystawców z 50 krajów świata. Imponująca była powierzchnia wystawowa – 100 tysięcy metrów kwadratowych. Odbyły się premiery 200 branżowych nowości rynkowych.

Silna ekipa reprezentowała media – akredytowanych zostało 350 dziennikarzy relacjonujących na bieżąco przebieg imprezy. Zorganizowano liczne liczne konferencje tematyczne.

EQUIP AUTO jest jednym z głównych wydarzeń targowych na terenie Francji gromadzących profesjonalistów z różnych branż przemysłu samochodowego. To międzynarodowe targi wyposażenia oraz rozwiązań technicznych i technologicznych dla wszelkich rodzajów pojazdów.

Tradycyjnym polskim wystawcą na EQUIP AUTO był znany producent akumulatorów ZAP Sznajder Batterien z Polski, firma z 85-letnią historią. Nowoczesny i oryginalny wygląd stoiska targowego, ciekawa ekspozycja produktów oraz dobra lokalizacja przyciągały gości targowych.

Przełożyło się to na duże zainteresowanie handlowców – reprezentantów przede wszystkim krajów francuskojęzycznych a to zaowocowało nawiązaniem obiecujących kontaktów biznesowych. Targi były też okazją do spotkania z dotychczasowymi klientami i wzmocnienia partnerskich relacji.