ZIMA NIE ZASKOCZY TESCO – RADŹMY SOBIE!

Jak co roku kierowcy narzekają, że „zima znów zaskoczyła drogowców”. Ci, którym udało się obudzić na czas, nie są w stanie odśnieżyć wszystkich najważniejszych dróg w mieście. Znów musimy uzbroić się w łopaty i w razie zakopania, sami poradzić sobie z problemem.

Już na poczatku października w sklepach sieci Tesco pojawiły się najważniejsze akcesoria do walki z mroźną zimą.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
SIEĆ TESCO


– Nigdy nie wiemy, kiedy dokładnie nadejdzie prawdziwa zima, dlatego jako klienci w pośpiechu przygotowujemy się do niej, wraz z pierwszymi mrozami, lub gdy już spadnie śnieg. W Tesco profilaktycznie już na początku października wprowadziliśmy do oferty najbardziej potrzebne artykuły do walki z mrozami – mówi Michał Sikora, rzecznik prasowy sieci Tesco.

Sól drogową w specjalnym opakowaniu kupimy za 14,99 zł za 5 kilogram, a łopata do śniegu to koszt niecałych 20 zł. Na tym jednak oferta sklepu się nie kończy…

Wszyscy klienci Tesco mają szansę przygotować swoje samochody na zimę. W ofercie znalazły się płyny do chłodnic marki Top Drive radzące sobie z temperaturą nawet do -35° C, odmrażacze do szyb i zamków oraz cała gama skrobaków i zmiotek (już od 2,19 zł). Sieć pozwala przygotować się kierowcom na każdą mroźną ewentualność, za niecałe 15 zł możemy kupić kable rozruchowe, a jeśli to nie pomoże to wydając 199 zł kupimy nowy akumulator.

Pod koniec 2011 roku w Polsce było prawie 18,2 mln zarejestrowanych samochodów osobowych. Przy tak dużej liczbie aut dobre przygotowanie swojego pojazdu do sezonu zimowego wydaje się być niezwykle ważne. Zaoszczędzi to nam czasu i nerwów poświęcanych na poranny rytuał odmrażania i odśnieżania samochodów. Okazuje się również, że zapewnienie sobie spokojnego snu podczas mroźnych nocy nie musi wiele kosztować.

Podstawowy komplet „przeciwmroźny” to koszt ok. 70 zł (płyn do spryskiwaczy, odmrażacz do zamków, skrobaczka, sól drogowa, łopata do śniegu, płyn do chłodnic). Przyjeżdżając do Tesco jesteśmy stanie przygotować się nawet na zimę 100 –lecia.