ZLOT SUZUKI: JESIENNY RAJD ŚWIĘTOKRZYSKI

1 października odbędzie się pierwsza edycja Rajdu Świętokrzyskiego – jesienne spotkanie klubu miłośników marki Suzuki. To doskonała okazja, by poznać możliwości swoje i auta Suzuki z napędem na dwa lub cztery koła. Entuzjaści marki zjadą do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sielpi, przy ul. Spacerowej 1.

Program przygotowano tak, by każdy z klubowiczów, bez względu na umiejętności, bawił się wyśmienicie w bezpiecznych warunkach. Początkującym uczestnikom zabawa w terenie daje wspaniałą okazję do nauki techniki jazdy pod okiem bardziej doświadczonych osób. Wiele z nich doskonale pamięta wskazówki udzielane przez kolegów, którzy demonstrowali, jak radzić sobie w terenie. Podobny wzorzec organizatorzy będą się starali przekazywać dalej.

W rajdzie przewidziano dwie trasy: jedną dla aut osobowych, prowadzącą po drogach publicznych, oraz drugą dla samochodów terenowych, które będą się poruszać mniej uczęszczanymi szlakami. W obu przypadkach na uczestników czekają dodatkowe zadania połączone ze zwiedzaniem.

Rozpoczęcie rajdu jest zaplanowane na godzinę 8.45 w sobotę, 1 października w bazie zlotu. Zakończenie z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród odbędzie się tego samego dnia o godzinie 18.00. Po części oficjalnej, jeżeli pogoda dopisze, w planach jest wspólne ognisko dla uczestników rajdu.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych udziałem w rajdzie na stronę klubu: www.klubsuzuki.pl