ZOSTAŃ PILOTEM RAJDOWYM I POMÓŻ ANTOSI

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jesteś fanem rajdów samochodowych, marzysz o niezapomnianej przejażdżce Citroenem DS3-R3? Weź udział w licytacji na Allegro, zostań pilotem Jana Chmielewskiego – trzykrotnego Mistrza Polski w grupie R oraz zwycięzcy Citroen Racing Trophy i pomóż malutkiej Antosi.

Zwycięzca aukcji będzie miał niepowtarzalną okazję odbycia przejazdu pokazowego trasą odcinka specjalnego na gorącym fotelu pilota w rajdowym Citroenie DS3-R3, podczas rozgrywanego w Wieliczce 7. Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza.


Zobacz także:
MEMORIAŁ KULIGA I BUBLEWICZA
RAJDY


Dodatkowym bonusem dla zwycięzcy będzie zestaw rajdowych upominków.

Wylicytowane środki przeznaczone zostaną na bardzo kosztowną operację i leczenie rocznej Antoniny Wieczorek. Dziewczynka urodziła się z bardzo rzadkim zespołem wad wrodzonych. W obrębie kończyn dolnych Antosi brakuje w obu nogach kości strzałek, kości piszczelowe są zgrubiałe i wygięte do przodu. Występuje również poważny niedorozwój stóp, w lewej posiada tylko trzy paluszki, a w prawej dwa. W obrębie śródręcza i palców widocznych jest jedynie 8 kości z 22, ustawione są niefizjologicznie. Część z nich jest pogrubiała i zrośnięta.

Jedynym ratunkiem dla Antosi przed amputacją obu nóżek jest operacja w USA, której podjął się dr Paley. Termin operacji został wyznaczony na październik 2013r. Koszt leczenia to prawie milion złotych, ale to jedyna szansa, żeby Antosia mogła stanąć na swoich nóżkach.

Zapraszamy do licytacji: allegro.pl/show_item.php?item=3089122368.

Podziękowania dla Andrzeja Borowiczki – Dyrektora Memoriału za możliwość przeprowadzenia tej akcji.