COŚ NA PANDEMICZNĄ NUDĘ DLA FANÓW MOTOCYKLI

Tegoroczna jesień jest dotychczas łaskawa dla posiadaczy motocykli. Niestety pandemia koronawirusa zniechęca do przemierzania setek kilometrów jednośladami w poszukiwaniu przygód i adrenaliny.

Wraz z naszym rajdowym partnerem, firmą On Tour Poland, Yamaha Motor Polska organizuje rajd na orientację Samopas 2020.


Zobacz także:

MOTOCYKLE

TURYSTYKA


 

Będzie można eksplorować ciekawe miejsca, zapewnić sobie dawkę pozytywnej energii oraz odrobinę rywalizacji zupełnie jak przed pandemia Covid- 19. Jest to niepowtarzalna okazja uczczenia Święta Niepodległości, realizując równocześnie swoją motocyklową pasję. Zapraszamy do zwiedzenia przepięknej okolicy Ząbkowic Śląskich: krainy zamków i pałaców na przepięknym Przedgórzu Sudeckim.

Rajd ma nowoczesną formułę, dzięki czemu możliwa jest wspólna rywalizacja w czasie obostrzeń związanych z wirusem. Przygotowane zostały dwie jednodniowe trasy w klasie: road i adventure. Każda z tras liczy ok. 150 km, które pokonane zostaną przez uczestników samodzielnie na podstawie dostarczonego przez organizatora roadbooka.

Na trasie należy odszukać punkty kontrolne – PK oznaczone w roadbooku i zrobić ich zdjęcie. Po przejechaniu trasy należy wysłać e-mail na adres: ontourpoland@gmail.com. W wiadomości powinny znaleźć się zdjęcia z PK oraz zrzut ekranu przejechanej trasy zapisanej w aplikacji MyRide. Samemu można wybrać czas, w którym wyruszy się na trasę rajdu.

Jest na to 5 dni, między 11 a 15 listopada. Trasę pokonuje się samodzielnie z zachowaniem dystansu społecznego oraz zasad określonych dla poszczególnych stref w zawiązku z Covid- 19.

Zapisy i szczegóły dotyczące Samopas – Rajdu Niepodległości dostępne na stronie https://rajdymotocyklowe.com/rajdy/smopas-2020. Zapraszamy!