FIREWEED: ZIELONY MOTOCYKL 69 JUŻ W POLSCE

F 1_6

Amerykańska firma Fireweed Inc. zaprezentowała motocykl typu custom z nowej, miejskiej linii, sygnowanej numerami startowymi. Model „69” w kolorze zielonym jest zapowiedzią Harleya-Davidsona w niespotykanej odsłonie.

Nowy „69” to motocykl miejski zbudowany na bazie Harley Davidson Sportster 1200. Jego przeznaczeniem jest codzienna jazda miejska z maksymalną wygodą, dynamiką i elastycznością. Premiery kolejnych motocykli zapowiadane są na połowę czerwca.


Zobacz także:
MOTOCYKLE
FIREWEED: PIERWSZY GARAŻ W POLSCE


F 2_1

– Model „69” daje początek nowej linii custom motocykli Fireweed Inc. W przeciwieństwie do naszych wcześniejszych maszyn, charakteryzuje go minimalistyczny design i lekkość wykonania. Jest szybki, zwrotny, sprytny i niezwykle wygodny. Doskonale sprawdzi się jako pojazd na wielkomiejskie korki, a jego jaskrawy kolor zapewni widoczność z daleka. To motocykl dla mężczyzny z klasą, który w równym stopniu doceni prędkość, jak i komfort – mówi Thomas Ryżewski, jeden z twórców motocykli Fireweed Inc.

Fireweed Inc., który niedawno otworzył pierwszy Garaż w Polsce (warszawa, ul. Bema 65), specjalizuje się w customingu motocyklowym, docenionym pierwszą nagrodą podczas Chicago Bike Show. Ręcznie produkowane części, siodła, sakwy i manetki są odniesieniem do stylizacji typu „Old School”.

F 3_3