FIREWEED: PIERWSZY MOTOCYKLOWY GARAŻ W POLSCE

Insane Fireweed_low

Amerykańska firma Fireweed Inc. otwiera pierwszy polski Garaż. Zaprojektowane na indywidualne zamówienie motocykle na bazie modeli Harley- Davidson można oglądać już w Warszawie, przy ul. Bema 65.

Fireweed Inc. to amerykańska firma powstała w latach 90-tych. Wywodzi się z Chicago, miasta uchodzącego za kolebkę customingu motocyklowego w którym specjalizuje się marka. Znakiem rozpoznawczym Fireweed Inc. jest niepowtarzalność i indywidualność powstających modeli – przy ich projektowaniu firma kieruje się bezpieczeństwem i przystosowaniem motocykla do pokonywania długich tras oraz jak najszerszą ofertą części wykonywanych ręcznie.


Zobacz także:
MOTOCYKLE


– Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że projekty oryginalnych motocykli wysokiej jakości oraz unikalnego wyglądu są coraz bardziej pożądane. Ogromną radością napawa mnie również fakt, że maszyny, które Fireweed Inc. tworzy z pasją i największym zaangażowaniem, zostały docenione także przez Polaków. Duże zainteresowanie motocyklami z naszej oferty pozwoliło nam otworzyć Garaż Fireweed Inc. w Polsce – mówi Thomas, jeden z twórców motocykli Fireweed Inc.

W 2009 roku spółka zdobyła pierwsze miejsce na Chicago Bike Show, prezentując tam model INSANE. Wielokrotnie była również nagradzana za projekty i ręczną produkcję oryginalnych części, siodeł, sakiew i manetek. Fireweed Inc. słynie także z synergii nowych rozwiązań technicznych ze stylizacją typu “Old School”, będącego odniesieniem do dawnej szkoły budowania motocykli.

Motocykle Fireweed Inc. można spotkać na amerykańskich drogach oraz we Francji, Niemczech, Szwajcarii oraz Polsce.

Więcej informacji dostępnych na www.fireweedinc.pl , zapraszamy!