FLEET MARKET 2012: TARGI BRANŻY FLOTOWEJ

Podczas największych targów branży flotowej w Europie Środkowo Wschodniej – Fleet Market 2012, które odbędą się już 27 listopada 2012r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie, będą miały miejsce ogólnopolskie premiery motoryzacyjne oraz pokazy przedpremierowe i prezentacje nowości flotowych.

Uczestnicy targów Fleet Market 2012 (blisko 3.000 gości), a wśród nich: dyrektorzy administracyjni, dyrektorzy finansowi i HR, managerowie flot samochodowych, właściciele firm użytkujących samochody służbowe, importerzy samochodowi, przedstawiciele koncernów paliwowych – będą mieli okazję:

– zobaczyć premierowe pokazy takich aut jak m.in.: nowy VW Golf, Toyota Auris, Ford B-MAX, Subaru BRZ, Mercedes Citan, Renault Clio, Dacia Dokker, Ford Fiesta, Nissan LEAF, Dacia Lodgy, Škoda Rapid, Dacia Sandero i inne;

– spotkać się na stoisku PKN Orlen ze specjalnymi gośćmi – motocyklistami ORLEN Teamu – Markiem Dąbrowskim i Jackiem Czachorem, którzy opowiedzą o swoich sukcesach i doświadczeniach, rozdadzą autografy, odpowiedzą na Państwa pytania, a także zaprezentują autentyczny motocykl OT;

– zapoznać się z nowościami i usługami flotowymi oraz rozwiązaniami finansowymi na stoiskach koncernów paliwowych, firm serwisowych i CFM-owych;

– wygrać wiele atrakcyjnych nagród takich, jak m.in.: weekend wybranym VW lub Audi i pobyt 2 osób w SPA (do wygrania na stoisku na stoisku Grupy Idczak- Krotoski- Cichy), samochód marki Chevrolet z pełnym bakiem na weekend, kurs eko-jazdy z wykorzystaniem urządzeń telemetrycznych (oferowany przez Szkołę Jazdy Renault), bony paliwowe – każdy o wartości 200 zł (w loterii wizytówkowej firmy Raiffeisen- Leasing Polska) czy karty przedpłacone na zakup paliw w punktach akceptacji BZA CARD.


Zobacz także:
FLEET MARKET 2012: OCZEKIWANIE NA TARGI I STATUETKI


 

Więcej o pokazach, nagrodach i atrakcjach na stronie: FLEET MARKET 2012: OCZEKIWANIE NA TARGI I STATUETKI.

Tradycyjnie już, w trakcie Fleet Market 2012 odbędzie się konferencja połączona z debatami eksperckimi. W tym roku tematem przewodnim debaty pod przewodnictwem naszego partnera medialnego Dziennika Gazety Prawnej będzie: „VAT od samochodu firmowego – plany fiskusa wobec samochodów z kratką”. Podczas kolejnych bloków tematycznych naszych debat, eksperci rynku flotowego i motoryzacyjnego omówią również wnikliwie kwestie dot. „Optymalne samochodu flotowego w polskich warunkach prawnych i ekonomicznych. Jaki jest i jak będzie się zmieniał w najbliższych latach” oraz „Służbowym prywatnie – rozliczanie przejazdów prywatnych samochodami firmowymi”.

Podczas targów Fleet Market 2012 nastąpi także wręczenie: statuetek Fleet Leader 2012 – wyróżnień przyznawanych corocznie przez Magazyn Fleet osobom oraz firmom z branży flotowej za wyjątkowe osiągnięcia na tym rynku oraz Certyfikatów Długodystansowego Testu Flotowego.

Dla wszystkich osób związanych z branżą flotową udział w targach jest bezpłatny (na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego).

Portal NewsAuto.pl jest patronem medialnym targów.