GALERIA MM: ZAPROSZENIE NA MOTOROWY EVENT

galeria mm

W najbliższą sobotę 11 maja br. w godz. 12.00 – 18.00 Galerię MM W Poznaniu odwiedzą zawodnicy Automobilklubu Wielkopolski, ścigający się w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski oraz Pucharze Polski.

Zaprezentują swoje motocykle, profesjonalne kombinezony, kaski i akcesoria. Przedstawione zostaną także multimedialne materiały o teamach startujących w tegorocznej odsłonie zawodów oraz o jedynym profesjonalnym torze wyścigowym w naszym kraju – Torze “Poznań”.


Zobacz także:

MOTOCYKLE
GALERIA MM: POZNAJ ZAWODNIKÓW WYŚCIGOWYCH


Na przybyłych w tym dniu do Galerii MM czekać będą liczne nagrody, m.in. przejazdy samochodem Safety Car marki Porsche po Torze “Poznań” ufundowanym przez firmę Carrera Cars Team oraz 50 zaproszeń na wyścigi. W trakcie imprezy ENEA przekaże Galerii MM defibrylator – urządzenie służące do ratowania życia w przypadku zatrzymania krążenia. Warto więc zapamiętać, że w centrum miasta, w galerii MM będzie takie urządzenie oraz przeszkolone osoby, które mogą udzielić pomocy.

Przewidziane są konkursy z nagrodami. Dla motocyklistów myjnia znajdująca się na poziomie -1 Galerii MM przygotowała w tym dniu specjalne promocje. Skład Kulturalny przygotował na tę okazję „motoryzacyjne” warsztaty dla dzieci! Zajęcia odbędą się w dwóch osobnych grupach – młodszej (dla dzieci 2-4 lat) i starszej (od 5 lat). Warsztaty plastyczne poprowadzi Elżbieta Krygowska- Butlewska, ceniona i wielokrotnie nagradzana ilustratorka książkowa. Po warsztatach artystka chętnie złoży autografy w książkach swojego autorstwa.