KLASYCZNE TRIUMPHY W TYM ROKU WE WRZEŚNIU W ZAWOI

Serwis NewsAuto.pl jest od lat partnerem medialnym Spotkania Klasycznych Triumphów. Wzorem ubiegłego roku, organizatorzy VII edycji zlotu zdecydowali o przeniesieniu imprezy na termin wrześniowy.

Tym razem odbędzie się on w górach Beskidu Żywieckiego, a jej bazą będzie Hotel Beskidzki Raj w Zawoi.


Zobacz także:

TURYSTYKA

SPOTKANIE KLASYCZNYCH TRIUMPHÓW


 

Spotkanie Klasycznych Triumphów, zaplanowane na 3-5 września 2021, już na stałe wpisało się do kalendarza wielu właścicieli motocykli tej angielskiej marki.

Z całej Polski zjeżdżają się na nie użytkownicy modeli: Bonneville, Scrambler, Bobber, Speedmaster, Thruxton, Rocket i Thunderbird. Jest to przy okazji największa impreza dla użytkowników marki Triumph w naszym kraju. W sezonie 2020 na SKT zameldowało się ponad 120 osób.

W tym roku na sobotę zaplanowano malowniczą i widokową trasę, która będzie wiodła drogami Beskidu Żywieckiego i Śląskiego. Uczestnicy pojadą przez Międzybrodzie Żywieckie i Bialskie, odwiedzając po drodze Górę Żar, Kocierz i Mosorny Groń. W tym dniu nie zabraknie także czasu na testy najnowszych modeli Triumpha. Motocykle udostępni Triumph Polska i Triumph Katowice.

Wieczorem wszyscy spotkają się na wspólnej kolacji grillowej, podczas której odbędzie się wręczenie nagród i upominków. Na niedzielę zaplanowano krótszą trasę do Żywca, gdzie uczestnicy zwiedzą muzeum piwa.

Zgłoszenia na VII Spotkanie Klasycznych Triumphów 2021, po dokonaniu wpłaty za nocleg, będą przyjmowane do 31 marca 2021 na adres: kontakt@klasycznytriumph.pl.

Partnerami VII Spotkania Klasycznych Triumphów są: Triumph Polska, PNB Paribas, Motul Polska, Karcher Polska oraz Davosa Polska. Współorganizatorem eventu jest Triumph Katowice. Program imprezy, regulamin i wszystkie szczegóły informacyjne są dostępne na stronie: www.klasycznytriumph.pl w zakładce Spotkanie. Serdecznie zapraszamy!

Profil FB: www.facebook.com/KlasyczneMotocykleTriumph

Foto: Urszula Rams i Michał Farbiszewski