MOTOR SHOW 2013: VOLKSWAGEN PREZENTUJE (FOTO)

V 0_agn_7877

Podczas trwających w Poznaniu Targów Motoryzacyjnych Motor Show Volkswagen prezentuje po raz pierwszy w Polsce hybrydową Jettę. Na stoisku w hali 3A znajduje się jeszcze niemal 30 innych aut marki, m.in. Golf i pięć najnowszych modeli R-line.

Zobaczyć też można przykłady specjalistycznych zabudów samochodów użytkowych, w tym dwie koncepcyjne wersje Caddy: prawie siedmiometrowa limuzyna i pickup z silnikiem V6.


Zobacz także:
SALONY SAMOCHODOWE
VW JETTA HYBRID W POZNANIU


Najważniejszą premierą jest pokazana po raz pierwszy w Polsce hybrydowa Jetta. Zużywa ona średnio 4,1 l/100 km paliwa (emisja CO2 95 g/km). Obok stoiska z samochodami osobowymi Volkswagena eksponowane są także modele użytkowe: Caddy, T5, Crafter, Amarok oraz specjalistyczne zabudowy. Nie brakuje także koncepcyjnych zabudów, takich jak np. Caddy w wersji pickup z silnikiem V6 o pojemności 3,2 litra i mocy 250 KM czy też Caddy, które zamieniono w limuzynę o bardzo długim nadwoziu z niezwykle luksusowym wnętrzem, wyposażonym w telewizję oraz barek.

Targi Motoryzacyjne w Poznaniu z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością – w tym roku organizatorzy spodziewają się ok. 70.000 miłośników motoryzacji.

Na zdjęciach poniżej prezentujemy kilka nowości na stoisku Volkswagena.