NAVITEL POLAND NA TARGACH MOBILITY DAYS W WARSZAWIE

stoisko_navite1

Navitel, dostawca map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych będzie reprezentował sektor nawigacyjny podczas targów mobilnych technologii Mobility Days 2016.

Zagoszczą one w Warszawskim Centrum EXPO XXI w dniach 21-22 października. Marka będąca laureatem wielu prestiżowych wyróżnień, w tym za nawigację roku 2015, przygotowała liczne atrakcje dla odwiedzających zielone stoisko.


Zobacz także:

GPS / AUDIO

NAVITEL – NAWIGACJE


 

Co w tym roku zobaczymy na stoisku marki Navitel?

– O ile zeszłoroczne targi były bardziej zapowiedzią naszej oferty, o tyle tegoroczna edycja obfitować będzie w nowości, które już lub lada chwila będzie można kupić na rodzimym rynku, a więc pełną gamę wideo rejestratorów samochodowych, pięcio i siedmiocalowe nawigacje PND oraz nawigację dla motocyklistów. W najbliższej przyszłości, jeszcze w tym roku, zamierzamy wprowadzić rewolucyjną hybrydę wielu różnorodnych urządzeń i być może jej zaawansowany prototyp zobaczymy już w trakcie warszawskich targów. Obecność na Mobility Days to w pewnym sensie odzwierciedlenie priorytetowej pozycji polskiego rynku na tle innych rynków europejskich. To tu wypracowujemy znaczną część przychodu i wdrażamy innowacyjne rozwiązania – mówi Tobiasz Jankowski, CEO Navitel na Europę.

Specjalnymi gośćmi wydarzenia będą Anna Cieślak i Zbigniew Urbański, którzy w charakterze ambasadorów marki Navitel chętnie odpowiedzą na pytania targowych gości i zapozują do pamiątkowego zdjęcia. Wystawca przewiduje też atrakcyjne konkursy zachęcając do odwiedzin i poznania szczegółów oferty marki.