Nowy rozdział w historii marki OMODA & JAECOO właśnie się rozpoczął. W sprzedaży jest już dostępny model OMODA 9 Super Hybrid.
Start sprzedaży połączony jest z akcją promocyjną limitowanych pakietów prezentowych, dostępnych w salonach Autoryzowanych Dealerów OMODA & JAECOO.
Zobacz także:
CHERY: DEBIUT CHIŃSKIEJ MARKI NA POLSKIM RYNKU JUŻ W CZERWCU
Najnowszy model OMODA 9 Super Hybrid to propozycja skierowana do kierowców oczekujących najwyższego standardu w zakresie stylistyki, komfortu, technologii i bezpieczeństwa. Już na pierwszy rzut oka model wyróżnia się charakterystycznym pasem świateł LED, aerodynamiczną linią oraz futurystycznym, diamentowym grillem. Wnętrze oferuje nie tylko materiały klasy premium, lecz również zaawansowane rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i rozszerzonej rzeczywistości, jak asystent głosowy Hello OMODA czy 50-calowy wyświetlacz przezierny ze wskazaniami na szybie. OMODA 9 Super Hybrid posiada aż 20 systemów ADAS, wspierających kierowcę w codziennej jeździe. Model można uruchomić również dzięki specjalnej karcie NFC, która w najnowszej akcji promocyjnej będzie dołączana w ramach limitowanego upominku gratis.
Tylko do końca czerwca specjalny upominek dla pierwszych klientów
Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży nowego modelu, OMODA & JAECOO Polska rusza z dedykowaną akcją promocyjną. Każdy z pierwszych 500 nabywców modelu OMODA 9 Super Hybrid otrzyma specjalny zestaw powitalny, w skład którego wchodzą: karta NFC, etui na kartę NFC oraz zapach samochodowy. Promocja trwa od 8 maja do 30 czerwca 2025 roku, lub do wyczerpania puli upominków.
Równolegle rusza także atrakcyjna propozycja finansowania. OMODA 9 Super Hybrid będzie dostępna w leasingu z ratą stałą od 1 699 zł netto miesięcznie dla klientów biznesowych oraz od 1 699 zł brutto miesięcznie dla klientów indywidualnych. Dodatkowo oferta obejmuje także możliwość pozostawienia pojazdu po zakończeniu umowy oraz korzystania z serwisów door-to-door.
OMODA 9 Super Hybrid to drugi – po JAECOO 7 Super Hybrid – model wyposażony w nowatorską technologię Super Hybrid System, zapewniającą znakomity zasięg 1100 km na jednym ładowaniu i tankowaniu, niskie spalanie oraz obniżoną emisję CO2.
Zainteresowani mogą już dziś zamówić swój egzemplarz modelu OMODA 9 Super Hybrid w sieci Autoryzowanych Dealerów OMODA & JAECOO.
Szczegóły i regulamin promocji na stronie: https://omodajaecoo.pl/pl/omoda-9-super-hybrid