PEUGEOT: PREZENTACJE NOWEGO E-3008 i 3008 HYBRID W SALONACH MARKI

Pierwsze egzemplarze nowego E-3008 i 3008 HYBRID trafiają już do autoryzowanych salonów sprzedaży PEUGEOT w Polsce.

Z tej okazji PEUGEOT przygotował dla klientów „Dni Otwarte”, które odbędą się w salonach dealerskich w całej Polsce w dniach od 10 do 15 czerwca. Będzie to wyjątkowa okazja dla klientów do zapoznania się z całkowicie nowym modelem E-3008 i 3008 HYBRID oraz skorzystania ze specjalnie przygotowanej atrakcyjnej oferty zakupowej.


Zobacz także:

JEEP: ŚWIATOWA PREMIERA NOWEGO, ELEKTRYCZNEGO WAGONEERA S/span>
 

PREMIERY


 

PEUGEOT E-3008 i 3008 HYBRID oferuje znakomite parametry, dzięki nowej platformie Stellantis – STLA Medium.

Nowy model z napędem w pełni elektrycznym oraz hybrydowym jest już dostępny do składania zamówień w sieci dealerów PEUGEOT w Polsce oraz na stronie peugeot.pl zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Teraz klienci mogą się zapoznać z tym wyjątkowym SUV-em typu fastback w salonach sprzedaży marki.

PEUGEOT przygotował konkurencyjne i innowacyjne oferty cenowe dostępne w czasie DNI OTWARTYCH nowego E-3008 i 3008 HYBRID. W dniach od 10 do 15 czerwca obowiązywać będzie specjalna oferta z promocyjnym pakietem ubezpieczenia w cenie 1% wartości samochodu.

PEUGEOT oferuje prostą, łatwą i czytelną gamę modelu opartą na dwóch poziomach wyposażenia – Allure i GT – z trzema pakietami opcji.

PEUGEOT E-3008 ALLURE ELECTRIC 210 KM dostępny jest w cenie 233 600 zł lub w atrakcyjnym abonamencie SimplyDrive z ratą od 1 599 zł netto miesięcznie lub w leasingu klasycznym z sumą opłat od 103%.

PEUGEOT 3008 ALLURE HYBRID 136 KM dostępny jest w cenie za 169 900 zł w atrakcyjnym abonamencie SimplyDrive z ratą od 1 370 zł netto miesięcznie lub w leasingu klasycznym z sumą opłat od 103%.

W 100% elektryczny PEUGEOT E-3008 ALLURE ELECTRIC 210 KM jest w Polsce objęty państwowymi dopłatami w ramach programu „Mój Elektryk” dla klientów indywidualnych w wysokości nawet do 27 000 zł.

Nowy PEUGEOT E-3008 i 3008 HYBRID: SUV typu fastback

PEUGEOT E-3008 i 3008 HYBRID wyróżnia się nowym wykończeniem nadwozia, podkreślającym nowoczesną stylistykę SUV-a typu fastback: tradycyjna linia hatchbacka została unowocześniona dzięki „pływającemu” spojlerowi, który wzmacnia sylwetkę nadwozia i optymalizuje aerodynamikę. Szeroki tył nowego PEUGEOT E-3008 charakteryzuje się dynamicznym designem, podkreślonym przez sygnaturę świetlną z trzema pazurami.

W nowym modelu wprowadzono nowy wygląd przedniej części nadwozia i zupełnie nowy sposób wykończenia reflektorów i osłony chłodnicy skupionych wokół emblematu PEUGEOT. Kompaktowe reflektory wykonane w technologii Pixel LED (w standardzie dl wersji GT) są umieszczone w smukłej, eleganckiej listwie i automatycznie dostosowują wiązkę światła reflektorów do warunków drogowych, zapewniając optymalną widoczność.

PEUGEOT E-3008 i 3008 HYBRID wkracza na nowy, wyższy poziom dzięki nowej platformie STLA Medium Stellantis, na której został zbudowany jako pierwszy model w gamie marki. Ta innowacyjna platforma została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu najwyższych w tej klasie parametrów użytkowych. W wersji w pełni elektrycznej E-3008 ELECTRIC 210 KM oferuje nawet do 527 km zasięgu, ultrakrótki czas ładowania (100 km zasięgu w 10 minut), przyjemność z jazdy, osiągi, wysoką efektywność energetyczną i bogaty wachlarz usług mobilnych (planer podróży, inteligentne ładowanie, technologia Vehicle-to-Load i aktualizacje „Over The Air”).

Nowy PEUGEOT E-3008 i 3008 HYBRID jest pierwszym modelem marki wyposażonym w nowy PEUGEOT Panoramic i-Cockpit, którego ekran sprawia wrażenie unoszenia się nad deską rozdzielczą. Zakrzywiony panoramiczny wyświetlacz HD o przekątnej 21 cali tworzy w samochodzie ekscytujący i wyrafinowany efekt wizualny i łączy w sobie cyfrowy zestaw wskaźników oraz duży centralny ekran dotykowy. Oświetlenie ambientowe LED oferuje osiem różnych kolorów i odbija się w eleganckiej listwie ozdobnej wykonaną z prawdziwego aluminium, która biegnie po desce rozdzielczej i drzwiach.