RAJDY: BRACIA JAREK I MARCIN SZEJA JEŻDŻĄ I WSPIERAJĄ

jarek 1a

Przygotowania do pierwszej rundy Rajdowych Mistrzostw Czech 2017 nabierają tempa. Już 6 i 7 marca odbędą się pierwsze testy nowej rajdowej broni braci Szeja – Jarosława i Marcina.

Planowana jest także wyjątkowa akcja – licytacja przejazdu na fotelu pilota w Fordzie Fiesta R5, a wszystko na rzecz chorego na autyzm Kacpra.


Zobacz także:

RAJDY

RAJDY – JAREK SZEJA


 

Jarek Szeja (Automobilklub Polski – GK Forge Metkom Rally Team): Będą to bardzo pracowite dni, ale cieszę się, że udało się zorganizować całą akcję i pomoc. Wspólnie z całym zespołem, naszymi partnerami GK Forge i Grupą Metkom zapraszamy do licytacji. Jeśli zawsze chcieliście poczuć emocje i wrażenia, jakie daje jazda prawie 300-konnym Fordem Fiesta R5 na prawdziwym odcinku specjalnym, to właśnie nadarzyła się świetna okazja. Zróbmy wspólnie coś dobrego dla wyjątkowego chłopaka. Niepowtarzalne emocje gwarantowane – zapraszamy serdecznie i liczymy na Wasze mocne zaangażowanie. Z góry wszystkim dziękuję i do zobaczenia!

Licytacja na rzecz Kacpra Szajkowskiego trwa do niedzieli 5 marca, do godziny 22:27. Aukcję znajdziecie w serwisie Charytatywni Allegro, pod tym linkiem.

Więcej informacji na temat Kacpra Szajkowskiego znajdziecie na facebookowym profilu poświęconym walce chłopca o powrót do zdrowia: http://www.facebook.com/KacperSzajkowskiMamAutyzm/.

W sezonie 2017 Jarosława i Marcina Szejów wspierają: GK Forge Grelowski Obróbka Plastyczna Metali, Grupa Metkom, Satjam, Darma, Deco-Car, Minimax, Viralseed i Pokrycia Dachowe Pniok Sylwester oraz patroni medialni Motowizja i portal OX.pl.