SHELL: KOLEJNA STACJA W WARSZAWIE PO NESTE

S 1_Zdjęcie2

Swoją działalność rozpoczęła kolejna stacja Neste pod marką Shell w Warszawie przy ulicy Puławskiej 332/334. W aktualnej ofercie stacja posiada 3 rodzaje paliw: Shell V-Power Nitro+, Shell FuelSave i Shell FuelSave Diesel oraz HSD.

Wkrótce oferta paliwowa zostanie poszerzona o kolejne produkty z rodziny Shell. Na stacji akceptowane są karty EuroShell, UTA i DKV. Uczestnicy programu Shell ClubSmart mają możliwość gromadzenia punktów za dokonane zakupy oraz wymiany punktów na nagrody.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
SHELL: OTWARTO PIERWSZĄ STACJĘ PO BYŁEJ NESTE
SHELL: TRWA INTEGRACJA SIECI NESTE Z NOWĄ MARKĄ


Nowi konsumenci po przystąpieniu do programu Shell ClubSmart mogą skorzystać z atrakcyjnych ofert rabatowych na paliwo oraz wybrane produkty ze sklepu. Dodatkowo na stacji istnieje możliwość zakupu kawy Coffeeheaven Express, kanapek z menu Deli2Go, aromatycznych hot-dogów oraz innych produktów idealnie dopasowanych do potrzeb klientów dojeżdżających do pracy.

Kierowcy od początku lipca z powodzeniem korzystają również z dwóch nowych stacji Shell w Warszawie przy ul. Armii Krajowej oraz w Alejach Jerozolimskich. Proces włączenia kolejnych stacji trwa. W najbliższych tygodniach rozpoczną funkcjonowanie następne stacje Shell w Warszawie, a później w innych miastach Polski. Zakończenie procesu integracji stacji Neste z Shell nastąpi w roku 2014.

Obecnie sieć stacji Shell liczy w Polsce 372 stacje działające pod marką Shell, w tym 312 stacji własnych i 60 stacji partnerskich. Dodatkowo, blisko 100 stacji Shell operuje pod marką Neste.

S 2_Zdjęcie1