STACJA MERCEDES: SUBERIADA W WARSZAWIE

G_Klasa_Pro1

W poniedziałek, 29 lipca w Stacji Mercedes powieje chłodem. Nie z powodu niesprzyjającej aury, ale za sprawą historii o dalekich i fascynujących podróży na Syberię. A skoro o bezdrożach mowa, nie może tam zabraknąć najdłużej produkowanego modelu Mercedesa – nieśmiertelnej Klasy G.

Kto z nas nie marzył o podróży dookoła świata? Wsiąść do samochodu i ruszyć w nieznane… Jeżeli chcecie poznać osoby, które odważyły się na taki krok, to w poniedziałek Stacja Mercedes będzie do tego najlepszym miejscem w Warszawie.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
STACJA MERCEDES: NIETYPOWA PROMOCJA W STOLICY


O godzinie 20.00 Stacja Mercedes zaprasza na rozmowę w ramach panelu dyskusyjnego „Syberiada”. Weźmie w niej udział m.in. aktor Mateusz Damięcki, który odbył dwumiesięczną wyprawę z Warszawy do Magadanu (25 000km), Michał Gąsiorowski, dziennikarz radiowej „Trójki” – równie zapalony podróżnik, który objechał świat na motocyklu oraz ks. Kazimierz Sowa, autor książki „Moje syberyjskie podróże”, uczestnik dwunastu eskapad na teren tej niezwykłej krainy geograficznej.

Na miłośników motoryzacji i legendarnej „Gelendy” w Stacji Mercedes czeka niespotykana wystawa kilkunastu egzemplarzy Klasy G – od wersji G Professional, przygotowanej do najcięższych zadań w wymagającym terenie, aż po cywilne odmiany z sześciocylindrowym silnikiem diesla o mocy ponad 200 KM.

Szczegółowy plan dnia poniżej
* 17.00 – Prezentacja samochodu Mercedes Klasy G;
* 20.00 – Rozmowa z Mateuszem Damięckim, Michałem Gąsiorowski oraz ks.
Kazimierzem Sową.