SUMMER CARS PARTY 2015: JUŻ PO RAZ 9. W MUCHOWCU

scp_1st

Tysiące samochodów, kobiety polskiego motosportu, motoryzacyjne gwiazdy, gaz, dym i ogrom emocji – Lotnisko Muchowiec w Katowicach już po raz IX zamieni się w ogromną motoryzacyjną arenę.

Tegoroczna edycja Auto Partner Summer Cars Party zaskoczy wszystkich swoją formą, wydaniem i siłą…


Zobacz także:

SUMMER CARS PARTY

TURYSTYKA


&nbsp:

Summer Cars Party to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez motoryzacyjnych, których nie można przegapić. Katowice Lotnisko Sportowe Muchowiec 5-6 września 2015 roku stanie się centrum motoryzacyjnego świata. Wyścigi, rajdowanie, eliminacje, pokazy, motoryzacyjne perełki, wywiady, spotkania z gwiazdami motosportu, panele dyskusyjne, kluby i duża dawka rozrywki.

scp_2st

Podczas tegorocznego Auto Partner Summer Cars Party powstanie największa i najpiękniejsza strefa Girls Power. To w niej będzie można spotkać najpopularniejsze, najszybsze i najbardziej wpływowe kobiety z polskiego świata motoryzacji.

Uczestniczki rajdów, mistrzynie wyścigów motocyklowych, zawodniczki motocross, królowe kierownicy, na czele z jedyną w Polsce licencjonowaną drifterką Karoliną Pilarczyk – Polish Drift Girl. Podczas Auto Partner Summer Cars Party 2015 pokażą swoje umiejętności, zmierzą się w motopojedynkach i znajdą czas dla swoich fanów.

scp_3st

Tradycyjnie na Summer Cars Party powstaną również strefy tematyczne, które od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Na miłośników motoryzacji będzie czekać szereg słynnych atrakcji oraz nowe, zaskakujące formy motoryzacyjnej rozrywki. Od kultowych wyścigów ¼ mili, driftu, części klubowo-zlotowej, strefy militarnej po wyczynowe pokazy FMX, tuningowe modyfikacje, ogromne ciężarówki w strefie Truck, zawody car audio i najpiękniejsze z najpiękniejszych motoryzacyjne perełki w strefie marzeń Dream Cars.

Samochody, kobiety i muzyka to idealne połączenie. Strefa Summer Stage to dwudniowe muzyczne show z najlepszymi Djami w kraju: Taito, C-Bool, Fafaq, Mikro, Adam De Great, i wielu innych. Uczestnicy Auto Partner Summer Cars Party 2015 będą bawić się w rytm najgorętszych hitów.

scp_4str

Auto Partner Summer Cars Party to rozrywka dla wszystkich – skoki na bungee, strefa wystawców, smaki z całego świata i wesołe miasteczko dla najmłodszych. Imprezę poprowadzą miłośnicy motoryzacji: weteran polskiego dziennikarstwa Irek Bieleninik i Aleksandra Kutz, prowadząca jeden z najpopularniejszych polskich programów motoryzacyjnych „Ola w trasie”.

Odpalamy silniki już 5-6 września 2015 roku! Patronem medialnym jest portal NewsAuto.pl.

Bilety na Auto Partner Summer Cars Party 2015 Girl Power już w sprzedaży na stronie www.summercarsparty.pl

Fot.: summercarsparty.pl