SUZUKI: SX4 S-CROSS W CENIE OD 59 900 ZŁOTYCH

SX4 S-CROSS

W listopadzie spadają ceny SuzukiSX4 S-CROSS. Obecnie wszechstronny crossover objęty jest rabatem nawet do 13 000 złotych.

I tak model SX4 S-CROSS 2WD Comfort dostępny jest w cenie 59 900 złotych. O wrażeniach z jazdy autem pisaliśmy niedawno na naszych łamach.


Zobacz także:

SUZUKI SX4 S-CROSS ALLGRIP (4WD): WIĘKSZY NIŻ MYŚLISZ (TEST)

ROZMAITOŚCI


 

SX4 S-CROSS wyposażony jest w szereg elementów podnoszących komfort, a wśród nich m.in. tempomat z ogranicznikiem prędkości, i bezpieczeństwo, w tym m.in. czołowe poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, system ABS + EBD + BAS, system stabilizacji toru jazdy ESP + TCS oraz system kontroli ciśnienia w oponach TPMS.

Samochód to wyróżnia się ciekawym wzornictwem, a także przestronną i komfortową kabiną pasażerską. Oferuje jedną z największych przestrzeni bagażowych dostępnych w swojej klasie. Połączenie najnowszej generacji napędu ALLGRIP (4WD) ze świetnymi właściwościami jezdnymi, a także zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa czynnego i biernego sprawia, że model jest samochodem rodzinnym, który dostarcza emocji i zapewnia przyjemność z codziennego użytkowania.