TOKIO 2019: KONCEPCYJNY HYBRYDOWY SUV MITSUBISHI

mitsubishi888

Mitsubishi Motors Corporation zapowiedział światową premierę małego, hybrydowego, koncepcyjnego SUV-a plug-in podczas zbliżającego się, 46. salonu samochodowego Tokyo Motor Show.

Odbędzie się on od 24 października do 4 listopada.


Zobacz także:

SALONY SAMOCHODOWE

TOKIO 2019


 

Nowy, koncepcyjny, elektryczny SUV odzwierciedla przesłanie marki “Drive your Ambition” prezentując najnowsze osiągnięcia firmy w dziedzinie napędów elektrycznych, kontroli napędu na cztery koła i nowych technologii.

Pod hasłem „Elektryczny SUV, który zapewnia niezrównaną przyjemność z jazdy oraz pewność prowadzenia w każdym terenie i w każdych warunkach” MMC proponuje nową jakość dzięki połączeniu SUV-a, PHEV i 4WD: nowy pojazd zaoferuje lżejszy i mniejszy hybrydowy układ napędowy z zewnętrznym doładowaniem typu plug-in (PHEV) w połączeniu z elektrycznym napędem na wszystkie koła.

Mitsubishi zapewni tym samym zupełnie nowe doznania podczas prowadzenia pojazdu typu SUV z elektrycznym napędem – takie, które gwarantują pewność i bezpieczeństwo podczas codziennej jazdy w mieście, ale także pozwolą wszystkim kierowcom – niezależnie od ich doświadczenia i umiejętności – do eksplorowania nieprzetartych szlaków i dróg podczas dłuższych podróży.

Firma MMC opracowała specjalną stronę internetową poświęconą targom motoryzacyjnym w Tokio, z której można czerpać informacje na temat ekspozycji Mitsubishi Motors podczas Tokyo Motor Show 2019: https://www.mitsubishi-motors.com/en/innovation/motorshow/2019/tms2019/ .