CASTROL I FORD ROZDAJĄ BILETY NA EURO 2012

Od 16 kwietnia wszyscy właściciele samochodów Ford mają szansę wygrania atrakcyjnych nagród – biletów na spotkanie Hiszpania – Włochy rozgrywane 10 czerwca w Gdańsku. Wystarczy wymienić olej na Ford Castrol Magnatec Professional w autoryzowanym serwisie tej marki i odpowiedzieć na proste pytanie.

Aby zdobyć podwójny bilet na mecz, wystarczy wymienić olej na nowy Ford Castrol Magnatec Professional, a następnie wejść na stronę internetową www.castrolprofessional.pl/ford i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Najlepsze odpowiedzi zostaną nagrodzone przez jury konkursu podwójnymi biletami na jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań nadchodzących mistrzostw: Hiszpania – Włochy. Dodatkowo do zdobycia będą gadżety z piłkarskiej kolekcji Castrol – plecaki, torby sportowe i kurtki przeciwdeszczowe. Bilety można wygrać do 6 maja, a do końca czerwca będzie można walczyć o gadżety.

Castrol i Ford od wielu lat prowadzą prace badawczo – rozwojowe nad nowymi technologiami olejów, aby jak najlepiej dostosować je do wymagań konkretnego silnika. Firmy wspólnie opracowują nowoczesne rozwiązania i udoskonalają środki smarne. Najnowszy olej Ford Castrol Magnatec Professional, dostępny tylko w autoryzowanych serwisach, jest rekomendowany przez Forda jako wyłączny środek smarny do samochodów tej marki. Partnerstwo obu firm obejmuje także Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata – World Rally Championship. Oficjalny zespół rajdowy Forda korzysta jedynie z olejów marki Castrol. Doświadczenia zdobyte na odcinkach specjalnych są wykorzystywane przez obie firmy przy rozwijaniu nowych produktów.