PEUGEOT: ChatGPT W STANDARDZIE DLA CAŁEJ GAMY MODELOWEJ

PEUGEOT wprowadza sztuczną inteligencję ChatGPT jako standard w całej swojej gamie.

Zintegrowany z i-Cockpit i aktywowany za pomocą asystenta głosowego „OK PEUGEOT”, ChatGPT może odpowiedzieć na każde pytanie i oferuje niespotykany dotąd poziom usług.


Zobacz także:

SKODA: PLATFORMA CHATGPT NIEBAWEM W MODELACH MARKI
 

TECHNIKA


 

PEUGEOT jest kluczowym graczem w dziedzinie innowacji i pionierem w rozwoju sztucznej inteligencji do użytku zarówno dla kierowców, jak i pasażerów. Po przetestowaniu funkcji ChatGPT podczas zakończonej sukcesem fazy pilotażowej przeprowadzonej na początku tego roku, w której wzięło udział ponad 10 000 klientów, PEUGEOT wprowadza teraz generatywną sztuczną inteligencję jako standard we wszystkich swoich modelach.

Sztuczna inteligencja ChatGPT jest zintegrowana ze wszystkimi nowymi modelami PEUGEOT i zostanie wdrożona na 17 rynkach w 12 różnych językach w całej Europie.

Począwszy od dziś, na głównych rynkach europejskich marki, takich jak Niemcy, Austria, Hiszpania, Francja, Włochy, Portugalia, Wielka Brytania, ChatGPT będzie dostępny zarówno dla nowych pojazdów, jak i dla aktualnych już klientów, którzy będą mieć dostęp do funkcji w trybie over the air, bez konieczności odwiedzania dealera.

Do końca lipca do tego grona dołączą: Dania, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Szwajcaria, Belgia, Luksemburg, Holandia, Polska i Czechy.

ChatGPT jest dostępny jako część pakietu Connect Plus lub dla klientów, którzy zakupili swoje samochody przed jego wprowadzeniem, jako funkcja na żądanie.

Prosty i intuicyjny dostęp do ChatGPT za pomocą PEUGEOT i-Cockpit

Zintegrowana teraz z PEUGEOT i-Cockpit generatywna sztuczna inteligencja ChatGPT, opracowana przez firmę OpenAI, to technologia, która korzysta z ogromnej ilości danych, aby zapewnić użytkownikom wyselekcjonowane, precyzyjne i zwięzłe odpowiedzi.

Interakcja z ChatGPT jest bardzo prosta za pośrednictwem pokładowego asystenta głosowego PEUGEOT i-Cockpit. Wystarczy powiedzieć “OK PEUGEOT” i zadać pytanie, a ChatGPT zacznie działać…

Praktyczna pomoc lub rozrywka, aby każda podróż była jeszcze przyjemniejsza

ChatGPT jest w stanie odpowiedzieć na szeroki zakres pytań, od prostych do złożonych, i może wdać się w rozmowę. Na przykład, po przyjeździe do jakiegoś miasta można poprosić o wskazanie zabytków, które należy odwiedzić, opowiedzenie o historii tych miejsc, a następnie, system nawigacji samochodu może nawet poprowadzić użytkownika do tego wskazanego punktu.

Wprowadzając sztuczną inteligencję ChatGPT do swoich samochodów, marka PEUGEOT rewolucjonizuje swojego asystenta głosowego, umożliwiając odpowiedź na każde pytanie na dowolny temat, w sposób interaktywny, płynny i intuicyjny.