FIAT: JENNIFER LOPEZ TWARZĄ MODELU 500C

Słynna piosenkarka, tancerka i aktorka Jennifer Lopez została twarzą marki Fiat w USA. Zwiastunem rozpoczęcia współpracy jest dynamiczny klip zapowiadający także teledysk do piosenki „Papi”. W scenie pościgu “partnerem” seksownej JLO, uznanej niedawno przez magazyn “People” najpiękniejszą kobietą 2011 roku, został równie pociągający Fiat 500C. Warto zobaczyć początek tego związku…

Perłowy Fiat 500C ze złożonym dachem mknie ulicami miasta – to Jennifer Lopez ucieka przed tłumem mężczyzn – Jej fanów. Włoski kabriolet zgrabnie lawiruje między przeszkodami, nagle artystka hamuje, a wielbiciele porywają Ją z samochodu przez złożony dach 500C do tańca – biodra same idą w ruch w takt muzyki…

Krótko, dynamicznie i na temat – w czasie Salonu Samochodowego we Frankfurcie odbył się premierowy pokaz klipu zapowiadającego teledysk do utworu “Papi” (piosenka jest trzecim singlem promującym nowy album Jennifer Lopez, „Love?”). W ten sposób został ogłoszony początek współpracy Fiata ze słynną piosenkarką.

– Jennifer pasuje do naszej marki idealnie, ale nie ze względu na to, kim jest, tylko dlatego jaka jest – autentyczna, z pasją, nowoczesna i waleczna – zawsze wyróżniająca się z tłumu. Gdy spojrzeliśmy na Jej dokonania, Jej karierę, doszliśmy do wniosku, że właśnie ona będzie najlepszym ambasadorem filozofii Fiata i hasła “Life is Best When Driven”.” – powiedział Olivier Francois, kierujący od 1 września 2011 marką Fiat, odpowiedzialny za marketing i komunikację tej marki.

Latynoska gwiazda, łącząca nietuzinkową urodę, gorący temperament z seksapilem idealnie pasuje do charakteru Fiata 500C – tworzą razem doskonałą „parę”.

Włoski kabriolet imponuje nie tylko doskonałym wyczuciem stylu i dopracowanymi detalami, ale również posiada wiele zalet sprawdzających się w codziennej eksploatacji. Podobnie – jak hitów Jennifer Lopez – można słuchać zawsze i wszędzie, bez względu na to, czy świeci słońce, czy też pada deszcz lub śnieg, tak Fiat 500C z nowoczesnym, elektrycznie sterowanym dachem jest przebojowym autem idealnym na każdą okazję przez cały rok.

Czy to będzie hatchback, czy kabriolet, model 500C zawsze gwarantuje cztery wygodne miejsca w kabinie i pojemny bagażnik, do którego pełny dostęp jest możliwy dzięki genialnemu systemowi zawiasów – nawet wtedy, gdy dach jest całkowicie zrolowany.

Innym mocnym punktem 500C jest komfort w czasie podróży. Szczegółowe badania aerodynamiczne pozwoliły na opracowanie rozwiązania redukującego do minimum zawirowania powietrza podczas jazdy ze złożonym dachem, dzięki czemu jazda tym autem podczas pogodnych dni, w towarzystwie innych użytkowników drogi, jest prawdziwą przyjemnością.

Dowodem na to jest każdy detal teledysku z Jennifer Lopez w czasie jazdy 500C…..nawet ten z jej nienaganną fryzurą.

Wideo jest dostępne pod tym adresem: www.youtube.com/user/fiatusa