FORD KUGA TITANIUM S: STYL, SPORT, LUKSUS

Na rynku debiutuje Ford Kuga Titanium S, wyróżniający się stylowym nadwoziem i luksusowym wyposażeniem wnętrza. Sportową naturę modelu podkreślają 17-calowe obręcze aluminiowe o nowym kształcie, które tworzą spójną wizję stylistyczną wraz z powiększonym tylnym spoilerem. W przedniej części nadwozia wyróżniają się eleganckie światła do jazdy dziennej współpracujące z nowymi reflektorami projekcyjnymi.

Dopełnieniem całości są oznaczenia „Titanium S” umieszczone na panelach karoserii. Wnętrze Forda Kuga Titanium S to z kolei luksus spod znaku skórzanej tapicerki siedzeń oraz czarnych, polerowanych elementów wykończeniowych wysokiej jakości, znajdujących się bezpośrednio w zasięgu dotyku podróżujących.

Ford Kuga Titanium S – podobnie, jak wszystkie pozostałe wersje Forda Kuga – korzysta z inteligentnego napędu na wszystkie koła z technologią Haldex 3, który odznacza się szybkimi reakcjami we wszystkich warunkach eksploatacji. Układ dba o zachowanie odpowiedniej przyczepności poprzez automatyczne przekazywanie momentu obrotowego na wybrane koła.

Klienci, którzy nie wykorzystają zalet napędu na wszystkie koła mogą zdecydować się na wersję Forda Kuga Titanium S z napędem na przednią oś. Nie oznacza to jednak rezygnacji z zaawansowanych, elektronicznych systemów wspomagających kierowcę, wchodzących w skład wyposażenia standardowego wszystkich wersji Forda Kuga, takich jak układ zapobiegający blokowaniu kół podczas hamowania (ABS), elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy (ESP) czy układ kontroli trakcji (TCS).

Ponadto, wszystkie elementy dostępne w Fordzie Kuga Titanium oferowane są także standardowo w wersji Titanium S. Są to m.in. klimatyzacja dwustrefowa z automatyczną regulacją temperatury, automatyczne wycieraczki, automatyczne reflektory oraz samościemniające się lusterko wsteczne.

Ford Kuga Titanium S dostępny jest już w sprzedaży w europejskich salonach Forda.