JEEP: OFF ROADOWY ZLOT W CRANS MONTANA Z MOPAREM

Je 2_130927_01

Mopar zadedykował egzemplarz Jeepa Wranglera Rubicon wyposażony w najlepsze akcesoria specjalne do jazdy off-road miłośnikom świata aut 4×4, uczestnicząc wraz ze „zmoparyzowanym” Wranglerem w 17. edycji „Jeep-Heep-Heep”.

To doroczna impreza – zlot, odbywająca się w Crans- Montana (Szwajcaria), która w tym roku gościła 250 zespołów pochodzących z 5 krajów: Włoch, Francji, Austrii, Szwajcarii i Niemiec.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI


Zorganizowana po raz pierwszy w roku 1997, nabierała wraz z upływem czasu coraz większego znaczenia i gromadziła coraz więcej uczestników, stając się trzecim co do wielkości zjazdem fanów marki Jeep w Europie.

Impreza zakłada trasy off-road o różnym stopniu trudności, próby umiejętności, wystawy aktualnych modeli, stoiska sprzedaży oraz gry i zabawy dla dzieci. Mopar to dział Grupy Fiat-Chrysler dedykowany częściom zamiennym, usługom oraz obsłudze klienta.

Je 3_130927_03

W trakcie zlotu, Mopar zaprezentował w specjalnej dedykowanej strefie egzemplarz Jeepa Wranglera JK Rubicon (2 D) – najbardziej off roadowej wersji z gamy Jeep – wyposażonego w specjalne akcesoria „by Mopar”, które czynią go wyjątkowym i niezwykłym. Wśród licznych produktów wyróżnia się nowy „Light Bar” (pałąk na reflektory) ozdabiająca szybę przednią: dostępna w dwóch konfiguracjach (na dwa lub cztery reflektory), „Light Bar” pasuje do wszystkich modeli Wrangler (2 i 4-drzwiowych) wyprodukowanych od roku 2007.

Dodatkowo, Rubicon zaprezentował wyposażenie prawdziwego terenowego „show car”, którego wyróżnia „lift kit”, powiększone opony, wzmocnione zderzaki z wbudowaną przednią wyciągarką.