MITSUBISHI: LETNIA AKCJA PRZEGLĄDOWA

Nadchodzi lato, czas wypoczynku i wakacyjnych wyjazdów na długo oczekiwany urlop. Z myślą o zbliżających się wakacyjnych podróżach i bezpieczeństwie swoich klientów firma Mitsubishi Motors przygotowała specjalną ofertę.

Od 1 do 30 czerwca klienci autoryzowanych stacji serwisowych tej marki w Polsce mogą korzystać z atrakcyjnych propozycji związanych z serwisem swoich aut. Teraz kompleksowa kontrola stanu technicznego samochodu kosztuje 49 zł, a dla poprawy bezpieczeństwa i komfortu podróżowania oferowana jest usługa dezynfekcji układu klimatyzacji oraz wymiana filtra pyłkowego w promocyjnej cenie. Dodatkowo części za części potrzebne do ewentualnych napraw klienci zapłacą nawet o 25 proc. mniej, akcesoria i gadżety będzie można kupić o 10 proc. taniej a za ewentualne naprawy klienci zapłacą o 10 proc. mniej. Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników samochodów Mitsubishi.

Jedynym z podstawowych układów samochodu, który ma ogromny wpływ na poprawę komfortu i bezpieczeństwa w czasie letnich podróży jest klimatyzacja. Dlatego w ramach Letniej Akcji Przeglądowej, trwającej od 1 do 30 czerwca, klienci będą mogli zdecydować się na kompleksową dezynfekcję układu klimatyzacji w bardzo atrakcyjnej cenie od 120 zł brutto oraz wymianę filtra pyłkowego w promocyjnej cenie 99 zł brutto, obejmującej również koszt jego wymiany.

Dodatkowo podczas wizyty specjaliści Mitsubishi przeprowadzą w samochodzie kontrolę newralgicznych systemów i punktów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Koszt takiego przeglądu jest bardzo atrakcyjny i wynosi jedynie 49 zł brutto. Warto podkreślić, że oferta dotyczy także pojazdów starszych niż 3-letnie, które utraciły gwarancję.

Podczas tej kontroli mechanicy autoryzowanych stacji serwisowych Mitsubishi Motors sprawdzą między innymi: układ jezdny a w nim amortyzatory, sprężyny, wahacze i przeguby napędowe, układ kierowniczy i wydechowy: przekładnię kierowniczą i układ wydechowy, komorę silnika w niej paski napędu osprzętu, gumowe przewody, uszczelnienia i akumulator, poziom płynów eksploatacyjnych: oleju silnikowego, płynu hamulcowego, oleju przekładni automatycznej, płynu układu wspomagania, płynu chłodzącego, płynu spryskiwaczy, grubość okładzin ciernych, stan piór wycieraczek, pasów bezpieczeństwa, pracę pedałów sprzęgła i hamulca oraz hamulca awaryjnego, lusterka, zestaw wskaźników i kontrolek, pracę układu rozruchu silnika, sygnał dźwiękowy, spryskiwacze i wycieraczki, podnośniki szyb, centralny zamek, oświetlenie i stan zużycia opon.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej www.mitsubishi.pl/strona/312-letnia-akcja-przegladowa. Można tam także zamówić on-line wizytę w serwisie a także znaleźć adres najbliższej autoryzowanej placówki Mitsubishi Motors.

W skrócie:
• 49 zł brutto za przedwakacyjną kontrolę techniczną newralgicznych punktów w samochodzie;
• filtr przeciwpyłkowy z wymianą za 99 zł brutto;
• dezynfekcja układu klimatyzacji od 120 zł brutto;
• samochody w wieku 3 – 6 (po gwarancji) – 15 proc. rabatu przy zakupie części potrzebnych do ewentualnej naprawy wynikającej z przeglądu w ramach tej akcji;
• samochody w wieku 7 i starsze – 25 proc. zniżka przy zakupie części;
• akcesoria i gadżety – 10 proc. zniżka;
• ewentualne naprawy – o 10 proc. taniej.