RAJD BARBÓRKA 2011: LICYTUJ PRZEJAZD Z KAJTO

Automobilkub Polski, organizator MotoOrkiestry i Rajdu Barbórka przygotował wraz z Kajetanem Kajetanowiczem nie lada gratkę dla wszystkich fanów rajdów samochodowych i ludzi dobrej woli. Trwa licytacja miejsca na prawym fotelu, obok dwukrotnego Mistrza Polski.

Zwycięzca będzie miał okazję przeżyć niesamowite emocje i poczuć ogromny zastrzyk adrenaliny podczas tegorocznego rajdu. Przedmiotem licytacji jest przejażdżka po trasie kultowego odcinka specjalnego Kryterium Asów na Karowej u boku najszybszego polskiego kierowcy rajdowego, samochodem Subaru Impreza WRX STO spec.C 2010 R4 w barwach Lotos Dynamic Rally Team.

Dochód z licytacji zostanie w całości przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Dla mnie to jest duża rzecz, po raz kolejny dzięki Wielkiej Orkiestrze mogę pomóc tym najbardziej potrzebującym, czyli chorym dzieciom. Wielką przyjemnością i zaszczytem będzie przewiezienie zwycięzcy po trasie najbardziej prestiżowego odcinka rajdu Barbórka. Zapraszam wszystkich ludzi o wielkim sercu do licytacji, w prawie 400-konnym Subaru emocji na pewno nie zabraknie! – powiedział Kajetan Kajetanowicz.

Licytacja przejażdżki z Kajto dostępna jest pod adresem: allegro.pl/show_item.php?item=1950010209.

Zachęcamy także do odwiedzenia profilu MotoOrkiestry na Facebook’u: www.facebook.com/pages/Moto-Orkiestra/386604495656.

Więcej o Rajdzie Barbórka: www.barborka.pl.