SALONY SEATA: WIOSENNE KOŁA I SPRZĄTANIE

Wiosenne ożywienie na dobre zawitało do salonów i serwisów Seata w Polsce. W wybranych punktach sprzedaży pojawiły się już nowe Ibizy. W całym kraju można nabyć felgi z lekkich stopów, renomowanych marek już od 299 złotych za sztukę.

Wybór felg z lekkich stopów jest szeroki: obejmuje rozmiary od ‘15×6 cala do ‘18×8 cala. Klienci mogą wybierać spośród takich marek jak Ronal, Enzo, Anzio czy ATS dostępnych od klasycznych srebrnych i chłodnych kolorów po czarne matowe i polerowane obręcze.

Za felgi Ronal w rozmiarze ‘15×6,5 cala zapłacimy od 299 zł za sztukę. Większe 16-calowe obręcze to wydatek 377 zł za sztukę czyli oszczędność 133 zł na sztuce. Łącznie daje to różnicę 532 zł za komplet. Tańsze ceny zakupu nie ominęły również posiadaczy większych kół. Za obręcze w rozmiarze 17 cali zapłacimy finalnie o 656 zł taniej (466 zł za sztukę). Chcący zakupić ich 18-calowe odpowiedniki można zaoszczędzić nawet 196 zł na sztuce, co daje łącznie aż 784 zł mniej.

Licznymi rabatami zostały objęte opony takich marek jak Pirelli, Kleber czy Hankok, które dostępne są w rozmiarach od ’14 do ‘18 cali. Letnie opony można nabyć już od 254 zł za sztukę.

Przegląd pojazdu po zimie w Autoryzowanym Serwisie Seata po zimie kosztuje 49 zł brutto. Usługa obejmuje kompleksowe mycie ze szczególnym naciskiem na usunięcie soli zebranej w trakcie zimy, sprawdzenie stanu powłoki lakierniczej, zawieszenia na podnośniku lub ścieżce diagnostycznej, kontrolę stanu układu wydechowego, hamulców, weryfikację działania świateł oraz ocenę skuteczności oczyszczania szyb przednich i tylnych.