VOLKSWAGEN: NOWY MULTIVAN 6.1 W WERSJI PANAMERICANA

Salony dealerskie Volkswagen Samochody Dostawcze zapraszają do zapoznania się z nowym modelem Multivana o bardziej terenowym wyglądzie czyli z PanAmericaną.

Wersja jest dostępna we wszystkich wariantach silnikowych oferowanych dla tego samochodu.


Zobacz także:

UŻYTKOWE

ROZMAITOŚCI


 

Mija właśnie 21 lat, odkąd dwie załogi Volkswagena, jadąc dwoma Multivanami, w rekordowym czasie pokonały długą trasę z Alaski aż do Ziemi Ognistej – słynną PanAmericanę. W najnowszej generacji nazwanej podobnie wersji Volkswagena Multivan, po przygodę wyruszyć może nawet siedmioro turystów.

Nowe auto różni się od wersji bazowej bardziej off- roadowym wyglądem. Grill osłony chłodnicy utrzymany jest w czerni. Wyglądające bardziej masywnie zderzaki – w przodzie i w tyle – oraz szerokie listwy boczne na których umieszczono charakterystyczny napis PanAmericana, wykonane są z solidnego tworzywa w szarym kolorze Nucleus Grey. Stylowe osłony podwozia w przodzie i w tyle oraz listwy chroniące dolne fragmenty progów, są z kolei utrzymane w kolorze srebrnym.

Standardowo, Multivan ten wyposażany jest w 17-calowe felgi Devenport ze stopów metali lekkich, opcjonalnie dobrać można koła 18-calowe z obręczami Palmerston lub Valdivia. Wszystkie nadają się do jazdy w nierównym terenie. Oprócz tych funkcjonalnych udogodnień, pojazd poszczycić się może wysokiej klasy, eleganckim wyposażeniem.

Stylowy wygląd zewnętrzny pojazdu zapewniają m.in. przyciemnianie szyby przedziału pasażerskiego, przyciemniane światła tylne wykonane w technice LED oraz logo na słupkach B przednich drzwi.

Wnętrze wyposażone jest w dwukolorowe fotele skórzane, czarną deskę rozdzielczą i czarną wykładzinę (wersja Marrakesh – Czarny Titanium) lub czarne fotele z obiciami z mikrofibry, czarną deskę rozdzielczą i czarną wykładzinę (wersja Palladium – Czarny Titanium). Opcjonalnie, do kabiny pasażerskiej zamówić można wytrzymałą wykładzinę podłogową z aluminium lub z imitacji drewna.

PanAmericana jest dostępna we wszystkich wariantach silnikowych oferowanych dla Multivana, począwszy od wersji 110 KM TDI z napędem na przednie koła i manualną, 5-biegową skrzynią biegów, po 150 KM TDI z napędem na cztery koła 4Motion i z automatyczną skrzynią DSG.