UCLEAR CZYLI SZANSA NA KOMUNIKACJĘ WŚRÓD MOTOCYKLISTÓW

uclear_Infinity1

Firma Kontel, w której ofercie znajdują się rozwiązanie do komunikacji, prezentuje nowość na polskim rynku: interkomy amerykańskiej marki Uclear z najnowocześniejszą technologią.

Pozwala ona dowolnej liczbie motocyklistów rozmawiać bez ze sobą ograniczeń. Gama urządzeń jest już dostępna w salonach 4.Ride.pl.


Zobacz także:

GPS / AUDIO

ROZMAITOŚCI


 

Urządzenia posiadają technologię Bluetooth 5.0 oraz funkcje zapewniające bezpieczeństwo, jak obsługa gestami i czujnik upadku U-Safe, wysyłający powiadomienia i lokalizację po twardym uderzeniu.

uclear_Infinit2

Interkom Motion Infinity, jak wskazuje jego nazwa, to nieograniczona swoboda rozmów, za którą odpowiada autorska technologia Dynamesh, wspierana przez funkcję Multi- Hop, która zapewnia zasięg dowolnej liczbie użytkowników. Wspomniany już czujnik powiadamia zdefiniowane przez użytkownika kontakty w telefonie i przesyła do nich SMS-y o wypadku, wraz z danymi lokalizacji GPS, co zwiększa szanse na ratunek.

Uclear zupełnie wyeliminował z konstrukcji interkomu krępujący pałąk mikrofonu. W zastępstwie dwa niewidoczne mikrofony typu Dual Mems z opatentowanym tłumieniem hałasu i graficznym equalizerem oraz regulacją wzmocnienia zapewniają najlepszą komunikację nawet w hałaśliwym otoczeniu.

uclear_Infinity3

Motion Infinity naszpikowany jest inteligentną technologią. Przykładowo, dzięki czujnikowi ruchu interkom wyłącza się automatycznie przy braku aktywności, co wpływa na mniejsze zużycie akumulatora. Kolejna ważna funkcja to czujnik gestów, który umożliwia obsługę interkomu za pomocą prostych ruchów dłoni – włączanie i wyłączanie muzyki, głośniej / ciszej i inne. Zimowe rękawiczki? Nie ma problemu…

Warto wspomnieć o aplikacji mobilnej ClearLink, która umożliwia bezprzewodową aktualizację oprogramowania interkomu oraz jego personalizację. Aplikacja działa na każdym smartfonie i tablecie z Androidem i iOS.

uclear_Infinity4

Interkom Motion Infinity może łączyć się ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth, takimi jak smartfony, nawigacje GPS, kamery czy interkomy dowolnego producenta. Zapewnia komunikację z Siri i Google Voice. Interkom wyposażony jest w nowoczesne złącze USB-C.

Pełna gama interkomów Uclear dostępna jest w salonach 4Ride.pl na terenie całego kraju. Wyłącznym importerem rozwiązań marki w Polsce jest dystrybutor Kontel.