CONTINENTAL: NADAL RAZEM Z TRANS TRADE ŻYWIEC

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Firma transportowa Trans Trade Żywiec, należąca do piwnego potentata – Grupy Żywiec, po raz kolejny doceniła jakość produktów i usług świadczonych przez Continental Opony Polska i przedłużyła współpracę na kolejny rok.

Umowa przewiduje kompleksową obsługę serwisową ogumienia floty transportowej największego producenta piwa w Polsce oraz dostawy opon.


Zobacz także:
OPONY


Zawarte porozumienie gwarantuje właścicielowi samochodów z logo marki Żywiec na burtach stałe ceny dostaw ogumienia oraz kosztów obsługi floty przez cały okres trwania umowy. Znacznym udogodnieniem dla administratorów floty jest również prowadzenie przez ekspertów Continental regularnych przeglądów ciśnienia w oponach oraz monitoringu głębokości i zużycia bieżnika.

– Utrzymanie sprawności technicznej samochodów przy całodobowym systemie pracy jest niezwykle trudnym zadaniem. Opony wystawione są na znaczne przeciążenia i powstałe w ten sposób ryzyko awarii. Nieplanowany postój pojazdu i opóźnienia dostaw mogą narazić firmę na poważne straty finansowe i utratę wiarygodności w oczach klientów. Z tego względu kluczowy jest dobór odpowiedniego ogumienia i jego właściwa eksploatacja – wyjaśnia Jacek Młodawski, Fleet Business Manager Continental Opony Polska.

Na podstawie przedłużonej umowy flota Trans Trade Żywiec w dalszym ciągu będzie korzystała z usług całodobowego programu usuwania awarii ogumienia na trasie. Dzięki rozbudowanej sieci 90 serwisów samochodowych sieci Conti360o pojazd ciężarowy znajdzie się w dalszej drodze średnio po mniej niż 2,5 godziny od przyjęcia zgłoszenia.

– Zarówno dla Trans Trade Żywiec jak i Grupy Żywiec bezpieczeństwo naszych kierowców i dbałość o środowisko naturalne są niezwykle istotne. Opony Continental umożliwią nam również utrzymanie niskich parametrów zużycia paliwa, co wpisuje się w nasze konsekwentne starania o stałe zmniejszanie emisji spalin do atmosfery – mówi Tomasz Klima, Dyrektor Zarządzający Trans Trade Żywiec.

– Trans Trade Żywiec należy do grona naszych kluczowych klientów, więc tym bardziej cieszy nas decyzja firmy o kontynuacji współpracy przez kolejny rok. Zawarte porozumienie daje Klientowi wiele korzyści. Przede wszystkim pełny zakres usług związanych z obsługą opon we flocie realizowany będzie kompleksowo i profesjonalnie, a koszty pozostaną na zagwarantowanym poziomie – komentuje Grzegorz Jeziak, Sales Manager CVT, Continental Opony Polska.

Fot.: Grupa Żywiec