DUNLOP: NOWA OPONA SPORT ALL SEASON TEŻ NA ŁAGODNE ZIMY

Dunlop zaproponował użytkownikom nowy produkt. Jest nim opona Sport All Season. To pierwsze całoroczne ogumienie marki, które jest zoptymalizowane do jazdy w dużym zakresie temperatur.

Oferuje ono pewne hamowanie na mokrych i śliskich drogach, zapewniając swoją sprawność w łagodnym, zimowym klimacie.


Zobacz także:

OPONY

ROZMAITOŚCI


 

Należący do grupy Goodyear Dunlop wszedł do segmentu opon całorocznych. W efekcie powstała nowa koncepcja opony, w której zastosowano konstrukcję żebrową oraz trzy inne ważne elementy. Dzięki sportowym elementom konstrukcji, nowe ogumienie zapewnia świetne prowadzenie na suchych nawierzchniach. Wytrzymałe opasanie umożliwia zachowanie osiągów również podczas pokonywania zakrętów, zapewniając lepszą stabilność.

Dzięki bieżnikowi, wyposażonemu we wzdłużne rowki o dużej pojemności i radialne krawędzie, woda jest szybciej odprowadzana z miejsca styku opony z nawierzchnią. Przekłada się to na szerszą powierzchnię kontaktu z drogą i wysoką skuteczność hamowania na mokrych nawierzchniach. Dunlop Sport All Season została wyposażona w elastyczną mieszankę polimerową, która zapewnia optymalne osiągi w każdej temperaturze i warunkach pogodowych.

Linia opon Dunlop Sport All Season obejmuje 31 pozycji asortymentowych, które w najbliższych tygodniach będą sukcesywnie wprowadzane na rynek, na obręcze w rozmiarach od 14 do 18 cali.