IAA MOBILITY 2023: TRZY ŚWIATOWE PREMIERY MARKI OPEL

IAA Mobility to jedno z największych na świecie wydarzeń poświęconych mobilności, a Opel w tym roku jest w samym jego środku.

Od 5 do 10 września 2023 roku marka spod znaku błyskawicy pokaże w Monachium, co oznacza zelektryfikowana, a przede wszystkim elektryzująca mobilność.


Zobacz także:

CUPRA: NOWY MIEJSKI MODEL ELEKTRYCZNY REAVEL Z MIŁOŚCI DO BARCELONY
 

PREMIERY


 

W samym środku miasta Opel zaprezentuje trzy światowe premiery. Poruszające, elektryczne, a tym samym lokalnie bezemisyjne modele, zapewniają znaczące perspektywy dla przyszłości marki oraz zachwycającą stylistykę samochodów nowej generacji.

Dyrektor generalny Opla, Florian Huettl, powiedział: Większość naszych samochodów już teraz jest zelektryfikowana. Jednocześnie, dzięki naszym modelom hybrydowym typu plug-in nowej submarki GSe, pokazujemy, jak bardzo radość z dynamicznej jazdy może być powiązana z odpowiedzialnością. To dopiero początek naszej drogi, która przewiduje, że do 2028 roku staniemy się w Europie marką w pełni elektryczną. Podczas wydarzenia IAA Mobility w Monachium pokażemy, w jaki sposób, dzięki marce Opel, elektromobilność stanie się dostępna dla każdego i idealna do codziennego użytku – oraz zaprezentujemy jak będzie wyglądać przyszłość naszej marki.

Odwiedzający będą mogli przekonać się o tym osobiście. Po pierwsze, bogata w tradycję marka będzie obecna na monachijskich targach. Ponadto wszyscy zainteresowani i zwiedzający będą mogli odkryć z bliska światowe premiery marki Opel w samym sercu Monachium przy Ludwigstrasse, niedaleko Odeonsplatz. To właśnie tam zadebiutuje Opel Astra Sports Tourer Electric. Po raz pierwszy w swojej dziesięcioletniej historii model klasy kompaktowej ma napęd w pełni elektryczny, uzupełniając w ten sposób szeroką gamę, wydajnych układów napędowych Astry. Najpopularniejszy w ostatnich dwóch latach mały samochód w Niemczech również debiutuje jako nowy Opel Corsa Electric – teraz jeszcze bardziej wydajny, oferujący większą moc i większy zasięg niż wcześniej. Trzecia światowa premiera Opla podczas IAA Mobility to na razie niespodzianka.