LUKOIL: NOWA STACJA W BOLESŁAWCU – NUMER 116

Luk60 060

Do sieci LUKOIL włączona została nowa stacja paliw w Bolesławcu. Koncern rozpoczął Nowy Rok z siecią 116 obiektów w Polsce.

Nowa stacja położona jest przy ulicy Kościuszki 60, czyli drodze numer 297 łączącej Bolesławiec i autostradę A4 oraz A18. Klienci mają możliwość tankowania najwyższej jakości paliw w przyjaznych cenach już na dwóch stacjach LUKOIL w tym mieście.


Zobacz także:
ROZMAITOŚCI
LUKOIL


Stacja wyposażona jest w trzy dwustronne dystrybutory, w tym stanowisko TIR z dystrybutorem o zwiększonej wydajności. Wygodny, szeroki wjazd oraz obszerny parking to dodatkowe atuty. Paliwa oferowane na stacji to dwa rodzaje benzyny (PB95 oraz PB98) oraz olej napędowy. Stacja czynna jest całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Wewnątrz niewielkiego, ale przejrzystego i ciekawie urządzonego sklepu klienci odnajdą pełny asortyment produktów dostępnych na innych stacjach koncernu. W ofercie dostępne są miedzy innymi prasa, słodycze, napoje, słone przekąski i produkty auto-moto, a także mała gastronomia, w ofercie której znajdują się hot dogi oraz świeżo mielona kawa.

Na nowej stacji akceptowane są karty płatnicze (Visa, MaterCard, Maestro) oraz karty flotowe LUKOIL FLEET CARD i inne międzynarodowe karty flotowe (UTA, DKV, LICARD). Można się też szczegółowo zapoznać się z ofertą flotową LUKOIL, która poza szeregiem funkcji daje możliwość tankowania z atrakcyjnym rabatem.