MICHELIN: AKCJA SPECJALNA – VOUCHERY NA OPONY

Na początku kwietnia wystartowała akcja specjalna Serwisu Klienta Michelin pod hasłem „Oszczędzaj z Michelin”. Kierowcy, którzy między 1 kwietnia a 31 maja 2012 roku kupią komplet nowych opon marki do samochodu osobowego, 4×4 lub SUV i zarejestrują się w tym czasie w Serwisie Klienta Michelin, otrzymają voucher o wartości 200 złotych.

Będzie go można wykorzystać do końca 2012 r. na zakup kolejnego kompletu opon lub podarować wybranej osobie.

Michelin zrefunduje część kosztu zakupu opon 4 tysiącom posiadaczy voucherów. O prawie do wykorzystania zniżki zdecyduje kolejność zgłoszeń. Na stronie Serwisu Klienta Michelin będzie można obserwować „licznik” wykorzystanych voucherów.

Po dokonaniu rejestracji w Serwisie Klienta Michelin, voucher będzie przysłany przez Michelin bezpośrednio na podany adres domowy.

Kierowca, który do końca maja kupi opony, poza otrzymaniem zniżki na kolejne opony, dodatkowo jest automatycznie objęty bezpłatną ochroną assistance gwarantowaną w ramach programu Serwis Klienta Michelin.

Pakiet assistance obowiązuje 24 h na dobę na terenie całej Europy. Ochrona Michelin udzielana jest w następujących sytuacjach: gdy kierowca przebije oponę, gdy zabraknie mu paliwa w baku lub zatankuje niewłaściwe paliwo oraz w przypadku zgubienia lub zatrzaśnięcia kluczyków. Potrójne pakiety assistance przysługują wszystkim kierowcom, którzy kupują komplety nowych opon Michelin do samochodów osobowych, 4×4 lub SUV i aktywują swoją kartę Serwisu Klienta Michelin.

Warunki aktualnej akcji promocyjnej z wykorzystaniem voucherów oraz warunki uczestnictwa w programie Serwis Klienta Michelin dostępne są na stronie www.serwisklienta.michelin.pl.