MILITARNA MOTO ORKIESTRA 2014 GRA W REMBERTOWIE

5 Plakat_ WOSP

W ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rembertowie gra Militarna Moto Orkiestra. Imprezy potrwają od rana do godzin wieczornych – ci, którzy zaspali mogą jeszcze zdążyć!

Daniel Siemczuk wraz z przyjaciółmi praz z licznymi partnerami Automobilklubu Polski zapraszają: na terenie Akademii Obrony Narodowej i w okolicy będzie się bardzo wiele działo!


Zobacz także:
SPORT
WOŚP 2014


– Pragniemy podzielić się swoją miłością do sportów motorowych. Po raz pierwszy w historii Moto Orkiestry spotkamy się w nowym miejscu, ale nie bez powodu, bo jedną z głównych atrakcji będzie możliwość przejażdżki czołgiem! – mówi Daniel Siemczuk.

Imprezę o godz. 11 00 rozpocznie przejazd pokazowy samochodów rajdowych, za kierownicą zasiądą m.in Maciej Oleksowicz, Maciej Lubiak, Felix i Paweł Tomaszek. Będzie to niepowtarzalna okazja pokonania trasy odcinka specjalnego Rajdu Barbórka 2014.

Na uczestników od rana czekać będzie mnóstwo zabawy:
– pokazy samochodów rajdowych, wojskowych i zabytkowych;
– licytacje przejazdów rajdówkami i czołgiem;
– gadżety rajdowe;
– jazda samochodami terenowymi i driftującymi;
– występy i koncerty gwiazd – BOYS, DIOX, Janusz Maleńczuk, No smoking, BeLazy, V8;
– gwiazdy „M jak miłość” – Małgorzata Pieńkowska i Joanna Jeżewska;
– pokaz ratownictwa drogowego;
– basen;
– pieczenie prosiaka i wojskowa grochówka.

Będą zawody sportowe, w tym strzelanie czy rzut granatem, odbędzie się start do historycznego Rajdu Monte Carlo 2014, wystawa samochodów rajdowych, zabytkowych i historycznych. A wszystko przeplatane aukcjami i licytacjami.

Jednym słowem – każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie, będzie także wiele atrakcji dla najmłodszych!

A na koniec nieodłączne „Światełko do nieba” w ramach Finału WOŚP 2014 i specjalnie dla wszystkich, w podziękowaniu za zaangażowanie i wielkie serca – wystrzałowe i kolorowe fajerwerki!

A pełny program imprezy zobaczyć można na stronie http://motoorkiestra.pl oraz na facebooku. Warto wybrać się do Rembertowa! Warto wybrać się do Rembertowa!

Alonso_aukcja

REPLIKA STROJU I KASKU FERNANDO ALONSO

Santander Consumer Bank postanowił wesprzeć akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przekazać na aukcję charytatywną wyjątkową replikę oficjalnego stroju i kasku Fernando Alonso z sezonu 2013 z oryginalnym autografem kierowcy.

Na potwierdzenie autentyczności dołączamy również zdjęcia ze spotkania, na którym kierowca podpisywał gadżety, w tym wystawiony na niniejszej aukcji strój i kask. Zapraszamy do licytacji i wsparcia 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Grupa Santander jest oficjalnym sponsorem zespołu Scuderia Ferrari od 2010 roku.

Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl.