MITSUBISHI: NOWE PRZEDŁUŻONE ZASADY GWARANCJI

Od września klienci, którzy zdecydują się na zakup nowego samochodu Mitsubishi otrzymają 4-letnią gwarancję obowiązującą do przebiegu 300 000 km bez żadnych dodatkowych opłat.

Ponadto od momentu zakupu aż do 35 miesiąca użytkowania samochodu Mitsubishi, każdy klient będzie mógł wykupić na korzystnych warunkach rozszerzoną Diamentową Gwarancję, chroniącą pojazd aż przez 5 lat lub do przebiegu 300 000 km.

Obydwie gwarancje zabezpieczą klientów przed niespodziewanymi kosztami napraw, zmniejszą koszty użytkowania samochodów spod znaku Trzech Diamentów i podwyższą ich wartość przy odsprzedaży.

Korzyści dla klientów

Dwa nowe programy rozszerzonych gwarancji – Basic i Diamentowa – pozwolą nabywcom samochodów spod znaku Trzech Diamentów na oszczędności, zabezpieczą ich przed kosztami niespodziewanych napraw i zwiększą wartość pojazdu przy odsprzedaży. Warto podkreślić, że ewentualne naprawy dokonywane będą wyłącznie z wykorzystaniem oryginalnych części sygnowanych znakiem Mitsubishi Motors.

Zakup Diamentowej Gwarancji da właścicielom firm możliwość wliczenia opłaty w ratę leasingową przy zakupie samochodu. Kolejnym udogodnieniem są także bezgotówkowe naprawy w autoryzowanych serwisach na terenie całego kraju.

4-letnia Gwarancja Basic
Od początku września 2012 roku, każdy klient, który zdecyduje się na zakup modeli Lancer, ASX, Outlander, L200 i Pajero otrzyma bezpłatnie dodatkową roczną gwarancję, która zacznie obowiązywać po zakończeniu podstawowej, 3-letniej gwarancji aż do przebiegu 300 000 kilometrów, a nie 100 000 km, jak do tej pory. Zakres tej gwarancji obejmuje silnik i skrzynię biegów. Nowa gwarancja, wydłużona na czwarty rok, będzie potwierdzona stosownym certyfikatem, wydawanym wraz z samochodem.

Diamentowa Gwarancja

Diamentową Gwarancję obowiązującą do przebiegu 300 000 km mogą wykupić w atrakcyjnej cenie nabywcy modeli Colt, Lancer, ASX, Outlander, Pajero i L200 zarówno przedłużając dotychczasową 3-letnią gwarancję o jeden rok, jak i o 2 lata. Ten program jest stworzony dla każdego, kto użytkuje swój samochód Mitsubishi nie więcej niż 35 miesięcy od momentu zakupu nowego pojazdu w autoryzowanej placówce Mitsubishi Motors na terenie Polski.

Można zatem wykupić Diamentową gwarancję nawet w ostatnim dniu przed upłynięciem 35 miesięcy, ale najkorzystniejsze warunki wykupienia gwarancji są oferowane momencie kupna auta oraz w pierwszym roku od zakupu. Dobrą okazją do zakupu mogą być coroczne wizyty w salonie w celu przedłużenia ubezpieczenia pojazdu a także podczas napraw gwarancyjnych lub przeglądów okresowych. W przypadku zakupu Diamentowej Gwarancji klienci również otrzymują specjalny certyfikat.

Czego dotyczy Diamentowa Gwarancja

Warunki Diamentowej Gwarancji dają klientom możliwość bezpłatnych napraw samochodów przez 12 lub 24 miesiące po zakończeniu gwarancji podstawowej lub do przebiegu 300 000 kilometrów. Szeroki zakres tej gwarancji jest zbliżony do dotychczasowej 3-letniej, fabrycznej gwarancji, co oznacza bezpieczeństwo, spokój i niższe koszty klientów przez 4 lub 5 lat. Szczegółowe warunki tych programów można znaleźć na stronie www.mitsubishi.pl.

Ceny gwarancji w galerii poniżej.