MITSUBISHI: NOWY DEALER W BYDGOSZCZY

W Bydgoszczy otwarto właśnie bardzo nowoczesną i przestronną placówkę dealerską Mitsubishi Motors o nazwie Multi Salon Reiski. Obiekt mieści się na najbardziej uczęszczanej przez kierowców ul. Fordońskiej, między centrum miasta a dzielnicą Fordon zwaną sypialnią Bydgoszczy.

Nowy punkt dealerski oferuje pełną gamę samochodów spod znaku Trzech Diamentów i bogaty wachlarz usług serwisowych.

Obiekt o imponującej powierzchni 3400 metrów kwadratowych, ma zapoczątkować nowatorskie podejście do biznesu motoryzacyjnego na lokalnym rynku. W jego skład wchodzi salon, nowoczesna lakiernia i blacharnia, serwis mechaniczny, serwis ogumienia z przechowalnią opon, Stacja Kontroli Pojazdów oraz dwustanowiskowa myjnia (w tym jedyna w Polsce automatyczna myjnia bezdotykowa).

Salon, w którym wyeksponowano szeroką gamę modeli Mitsubishi, został usytuowany dogodnie dla klientów zainteresowanych zakupem pojazdu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się placówki innych marek, największy komis samochodów używanych oraz centra handlowe. Wygląd wnętrza salonu nawiązuje do kultury i tradycji Japonii – kraju pochodzenia samochodów marki Mitsubishi. Przed salonem czeka na klientów gama samochodów testowych i obszerny parking na 40 miejsc a serwis oferuje flotą pojazdów zastępczych.

Nowa stacja ma za zadanie zaspakajać potrzeby Klienta zarówno w zakresie doboru samochodu nowego i używanego, jak i części zamiennych i bardzo szerokiej gamy usług posprzedażnych.

Serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczym wyposażono w nowoczesne urządzenia i systemy warsztatowe, takie, jak najnowszej generacji komora lakiernicza firmy USI Italia Chronotech czy rama Spanesi z systemem pomiarowym Autorobot. Mają one zapewnić wzrost efektywności obsługi i zadowolenia klientów.

W hali serwisu i narzędziowni z 15 stanowiskami znajduje się 9 stanowisk przeglądowo – naprawczych, w tym 3 dla samochodów o zwiększonych gabarytach z osobnymi wjazdami, 2 stanowiska do montażu i napraw elektrycznych, stanowisko diagnostyczne, stanowisko wymiany i naprawy ogumienia z wyważarką i demontażownicą oraz stanowisko drobnych napraw i regulacji świateł.

Multi Salon Reiski oferuje serwis ogumienia z profesjonalną usługą przechowywania ogumienia na wzór Schulz, oraz możliwość wykonania badania pojazdu w Stacji Kontroli Pojazdów. Każdy samochód będzie mógł zostać wyposażony w certyfikat bezpieczeństwa na podstawie porównania zebranych parametrów technicznych pojazdu, ogumienia z danymi wzorcowymi. Zamiarem firmy jest zwiększanie w nowatorski sposób świadomości klientów w kwestii związku bezpieczeństwa podróżujących z eksploatacją samochodu i ogumienia.

Z myślą o komforcie klientów serwisu stworzono nowoczesną poczekalnię z barkiem kawowym i dostępem do internetu, dającą możliwość obserwacji procesu naprawy auta. W bezpośrednim sąsiedztwie poczekalni prowadzona jest sprzedaż produktów finansowych (kredyt, leasing, wynajem długo i krótkoterminowy, kredyt gotówkowy) i ubezpieczeniowych – Multiagencja (samochody, mieszkania, życie, podróż, przedłużona gwarancja).

Mulit Salon Reiski posiada własną pomoc drogową i świadczy usługi Assistance 24 oraz należy do elitarnej, ogólnopolskiej sieci REPANET.