MOTOR SHOW 2012: 2N-EVERPOL W POZNANIU

Firma 2N-Everpol i filia ”Centrum Entuzjastów Caravaningu” zapraszają na prezentację swoich najnowszych produktów z dziedziny caravaningu i car-audio, podczas targów Motor Show w Poznaniu w dniach 13 -15 kwietnia.

W ciągu trzech dni zaprezentowane zostaną najnowsze multimedialne centra rozrywki w specjalnie przygotowanym na tę okazję samochodzie demonstracyjnym – Blaupunkt, wyposażonym m.in. w urządzenie multimedialne Blaupunkt New York 800. Nie zabraknie też nowości produktowych marki Clarion.

Firma 2N-Everpol z filią ”Centrum Entuzjastów Caravaningu” zaprezentuje wyjątkową przyczepę kempingową Dethleffs 80, która jest limitowaną serią przeznaczoną zarówno dla wybrednych kolekcjonerów, jak i dla największych entuzjastów caravaningu. Przedstawiany model posiada unikatowy numer 10 z 80 wyprodukowanych na świecie, a warto dodać, że jest jedynym takim egzemplarzem w Polsce.

Obok „osiemdziesiątki” będzie można podziwiać także inne, najnowsze przyczepy kempingowe, jak np. Hobby, a także bijącego rekordy popularności głównie w gronie męskim – kampera. Firma 2N-Everpol premierowo przedstawi także najnowszą markę w swoim portfolio, czyli firmę WEINSBERG. Poza pojazdami na kółkach, będzie można zapoznać się z bogatą ofertą akcesoriów caravaningowych, do których należą m.in. GIMEX – czyli najpiękniejsze naczynia z melaminy, Lafuma oraz produkty z katalogu MOVERA. Nie zabraknie też pozostałych wyjątkowych mebli ogrodowych i akcesoriów piknikowych, jak np. Weber.

Dla najwierniejszych entuzjastów firma 2N-Everpol przygotowała niespodzianki z cennymi nagrodami rzeczowymi.