MUZYCZNA GALA Z JENNIFER LOPEZ I FIATEM 500

Z okazji uroczystości rozdania Amerykańskich Nagród Muzycznych (American Music Awards – AMAs), która odbyła się w NOKIA Theatre w Los Angeles, nowy Fiat 500 pojawił się na scenie razem z Jennifer Lopez podczas wykonania utworu “Papi”.

– Marka Fiat ma zaszczyt gościć na scenie razem z Jennifer Lopez podczas Gali American Music Awards 2011. Zaangażowanie i determinacja piosenkarki, to cechy charakteryzujące również markę i naszą filozofię “Life is Best When Driven”, zgodnie z którą życie staje się lepsze, jeśli nad nim panujemy. Ten występ pozwala na kontynuowanie prezentacji Fiata 500 szerszej publiczności. Ostatnie dni były szczególnie ważne dla Fiata również ze względu na debiut nowego Fiata 500 Abarth na Salonie Samochodowym Los Angeles 2011 – powiedział Olivier Francois, szef marki Fiat.

Występ Jennifer Lopez z Gali American Music Awards 2011 można obejrzeć na profilu Fiata w USA na Facebooku (www.facebook.com/FIATUSA) oraz w serwisie YouTube, pod licznymi publikacjami.

We wrześniu tego roku, Fiat poinformował o współpracy z Jennifer Lopez i włączeniu modelu Fiat 500 Cabrio do jej nowego teledysku “Papi”. Oprócz 30-sekundowego trailera, również w spotach Fiata “My World” i “Elegance” wyświetlanych w USA, amerykańska piosenkarka pojawia się obok dwóch modeli Fiata: 500 Cabrio i Fiat 500 by Gucci.

Nagrody American Music Awards zostały zainicjowane w 1973 roku przez Dicka Clarka dla uhonorowania najsłynniejszych artystów reprezentujących różne gatunki muzyki i miały pozwolić szerszej publiczności na kontakt z najnowszymi wydarzeniami w amerykańskiej branży muzycznej. Przez cały ten czas imprezy AMAs są formą oddania hołdu talentowi największych artystów w branży muzycznej.

Modele Fiat 500 oraz Fiat 500C przywołują te cechy historycznej „pięćsetki”, które zapewniły jej światową popularność. Od premiery rynkowej w 2007 roku, nowe Fiaty 500 sprzedawane są w ponad 80 krajach świata. Niezaprzeczalna popularność Fiata 500 narodziła się z jego bogatej gamy opcji i możliwości doboru zgodnie indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami Klienta, nieporównywalnych, jeśli chodzi o jakość, a także gwarantowania najlepszych technologii i najwyższego komfortu dla pasażerów. Oprócz sukcesu handlowego, Fiat 500 zdobył ponad 60 międzynarodowych nagród, między innymi European Car of the Year 2008, World Car Design of the Year 2009 oraz Best New Engine 2010 (Fiat MultiAir® Turbo).