OPEL: CORSA-e W WERSJI EDITION OFERUJE PEŁNY KOMFORT

opel-corsa-e1

Bogato wyposażony Opel Corsa-e Edition oferowany w cenie katalogowej 124 490 zł, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Energii, spełnia kryteria dofinansowania samochodów elektrycznych.

A to w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu. Dzięki temu osoby, które skorzystają ze wsparcia tego programu będą mogły nabyć nowe auto w cenie nawet o 37 500 zł tańszej.


Zobacz relacje:

ECO

ROZMAITOŚCI


 

Dla zainteresowanych zakupem Corsy-e, firma Opel wprowadziła możliwość rezerwacji online. Wystarczy odwiedzić specjalnie do tego celu dedykowaną stronę https://corsa-e.opel.pl, aby szybko i wygodnie zarezerwować elektryczny pojazd. Następnie po dokonaniu rezerwacji, wybrany autoryzowany dealer marki Opel skontaktuje się z klientem.

opel-corsa-e2

Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłacenie przez klienta kaucji zwrotnej w wysokości 1000 zł, która będzie zwracana zarówno w przypadku podpisania umowy zakupu auta z autoryzowanym dealerem marki Opel, jak też w przypadku rezygnacji z rezerwacji.

– Opel Corsa to jeden z najbardziej popularnych modeli wśród polskich kierowców. Dla wielu z nich to właśnie od tego modelu zaczęła się przygoda z motoryzacją. Teraz dzięki bardzo atrakcyjnej ofercie, pozwalającej również na spełnienie warunków programu dofinansowania, Corsa-e może zostać pierwszym samochodem, wprowadzającym bezemisyjną, elektryczną mobilność do wielu polskich domów – powiedział Grzegorz Handzlik, dyrektor marki Opel w Polsce.

Corsa-e to zwrotny i praktyczny pięciomiejscowy samochód o kompaktowych wymiarach i długości 4,06 metra. Dynamikę Corsy‑e podkreśla jej sportowa stylistyka oraz linia dachu nawiązująca do sylwetki coupé.

opel-corsa-e3

Dzięki mocy 100 kW (136 KM) i dostępnych natychmiast 260 Nm maksymalnego momentu obrotowego samochód wyróżnia się elastycznością, zwrotnością i dynamicznymi osiągami. Corsa‑e przyspiesza od 0 do 50 km/h w 2,8 sekundy, a do 100 km/h rozpędza się w 8,1 sek..

W nowej Corsie‑e zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu napędu elektrycznego. Przy zasięgu 330 km według WLTP jest samochodem, z którego można bez ograniczeń korzystać na co dzień. Akumulator o pojemności 50 kWh można naładować w 80 proc. nawet w ciągu 30 minut.

Corsa‑e może być ładowana na różne sposoby: przez kabel z gniazdka elektrycznego 230 V, z ładowarki naściennej Wallbox lub na stacji szybkiego ładowania. Akumulator jest objęty 8‑letnią gwarancją. Wpływ na zasięg ma także kierowca, wybierając jeden z trzech trybów jazdy: Normal, Eco i Sport.

opel-corsa-e4

Oferowana na polskim rynku Corsa-e w wersji Edition już w standardzie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Poza układem ABS oraz stabilizacji toru jazdy ESP z układem wspomagania ruszania na pochyłościach HSA, model ten jest wyposażony w tempomat z funkcją ogranicznika prędkości oraz Pakiet NCAP, który obejmuje system wykrywania zmęczenia kierowcy, układ rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości, zaawansowany układ wykrywania pieszych i rowerzystów oraz automatycznego hamowania przy niskich prędkościach.

Ponadto bezpieczeństwo jazdy zwiększą układ utrzymania na pasie ruchu oraz Pakiet Dobrej Widoczności, obejmujący m.in. czujnik deszczu i automatyczne sterowanie światłami.

opel-corsa-e5

Klimatyzacja sterowana elektronicznie i dodatkowe elektryczne ogrzewanie w systemie nawiewu zapewni wysoki komfort podróży. W standardzie samochód jest ponadto wyposażony w fotel kierowcy z regulacją w 6 kierunkach oraz fotel pasażera pozwalający na regulację w 4 kierunkach. Elektrycznie sterowany hamulec postojowy, zdalnie sterowany zamek centralny, elektrycznie sterowane szyby przednie oraz elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne dopełniają listę bogatego wyposażenia.

Nowy system multimedialny Multimedia z 7‑calowym kolorowym ekranem dotykowym zapewni kompleksową łączność. W standardzie oferowana jest również nowa usługa telematyczna OpelConnect, umożliwiająca bezpośrednie połączenie z pomocą drogową oraz system powiadamiania służb ratowniczych w sytuacjach awaryjnych.

opel-corsa-e6