POZNAŃ MOTOR SHOW 2014: SKODA W MIEŚCIE KOBIET

yeti ab

Największe w Polsce targi motoryzacyjne Motor Show kuszą swoimi atrakcjami nie tylko mężczyzn. Dla wszystkich fanek motoryzacji organizatorzy targów stworzyli interesującą alternatywę na spędzenie wolnego czasu w towarzystwie najlepszych samochodów dla kobiet.

W dniach 28-30 marca 2014 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich powstanie Miasto Kobiet. Dla wszystkich kobiet, które szukają idealnego auta, zostanie otwarta przestrzeń, w której nie zabraknie też atrakcji i aktywności przyciągających uwagę – pokazy mody, makijażu czy porady stylistek będą czekały na wszystkie odwiedzające strefę panie.


Zobacz także:
SALONY SAMOCHODOWE
POZNAŃ MOTOR SHOW 2014


Pawilon wystawowy zostanie zaaranżowany na przestrzeń miejską nocą, a w strefie Škody będzie czekać biały model Rapid Spaceback. To idealna propozycja dla kobiet, którym z jednej strony zależy na oszczędnych silnikach, niskich kosztach użytkowania i bogatym wyposażeniu, ale z drugiej strony wysoko cenią sobie swoją indywidualność i wymagają od auta, by dopełniało ich styl i akcentowało mocną, wyrazistą osobowość.

Rapid Spaceback trafia w gusta kobiet, które poszukują komfortowego i przestronnego auta dla całej rodziny, w którym młodzieńczy charakter idzie w parze z pragmatycznymi, przemyślanymi rozwiązaniami.

rapid ab

Ekspozycja marki Škoda zachęci kobiety do interakcji i zamieni się w miejsce pełne rozrywki. Na uczestniczki będzie czekał konkurs z nagrodami w postaci weekendowych użyczeń aut i gadżetów doskonałych na majówkę czy wakacyjny wyjazd.

Uczestników targów zapraszamy też do AutoCity w pawilonie 3A, gdzie czeski producent pokaże pełną, odświeżoną gamę modelową, a miłośnicy jazdy z przeszkodami doświadczą przygody na świeżym powietrzu, gdzie w asyście instruktorów Szkoły Auto Škoda będą mogli skorzystać z przejażdżki modelem Yeti Outdoor na torze.

Skoda w Mieście Kobiet
– miejsce: pawilon 11 (iglica) MTP;
– dni dla publiczności: 28-30 marca;
– godziny otwarcia: piątek- niedziela, w godz. od 10.00 do 18.00.